Vitra Banyo Seramikleri

10 Aralık 2011

Banyolarımızda günümüzün kısıtlı bir bölümünü geçiriyor olsak da evimizde hijyen bakımından en çok dikkat edilen bölgeleri olarak daha ön plana çıkmaktadır. Özellikle modern Ev dekorasyonu anlayışı ile dizayn edilen yeni mimari evlerde banyo alanlarına mini tuvalet dahil edilmesi ile birlikte hijyen bir kez daha önemini hissettirmiştir.

Duvarlarda silinebilir özellikte boya kullanılmadığı durumlarda banyolarda duvar temizliğini sağlamak gerçekten de çok zordur. Karo sektörü bu duruma getirdiği duvar karoları ile çok daha kolay bir temizlik imkanı sunmaya başladı. Banyo Karolarını çeşitli alt kategorilere ayırarak tüketiciye daha doğru seçim imkanı sunan Vitra Karo, şu seçenekleri ile kullanıcılarına sunulmaktadır.
Duvar Karoları
Yer Karoları
Mozaik Karolar
Düz Renk Karolar
Porselen Karolar
Cam Karolar
Duvar karo modellerini 9 farklı boyutta seçenek imkanınız vardır. Duvar bölgesinde çok fazla ara çizgi tercih etmeyenler için büyük boyutlardaki karolar en uygun seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır.

Siz de evinizde sıra dışı bir hava oluşturmak ve banyo alanlarınızın atmosferini değiştirmek isterseniz 30×60 cm boyutlarındaki duvar karo modellerini tercih edebilirsiniz.

Vitra Banyo Seramikleri

Vitra Banyo Seramikleri

Vitra Banyo Seramikleri

Vitra Banyo Seramikleri

Vitra Banyo Seramikleri

Vitra Banyo Seramikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir