Modern Mutfak Modelleri

04 Ağustos 2011

Neredeyse herkesin evinin mutfak dizaynı bellidir. Yani klasik bir mutfak; bir duvara monte edilmiş tezgah, sağında veya solunda bulaşık makinası, tezgahın üstünde yer alan ocaklı fırın ve mutfağın bir köşesindeki buzdolabından oluşmaktadır. Ayrıca mutfağınızın genişliğine göre masa ve sandalye takımları da mutfağınızın en uygun köşesine yerleştirilir.

Eğer mutfağınız büyükse mutfak köşe takımlarından şık bir tane alarak daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Ama ben sıradan mutfak modellerini tercih etmek istemiyorum, daha şık ve sıra dışı modeller istiyorum diyorsanız işte size birkaç öneri:

Modern Mutfak Modeli:

Hem modern hem de gösterişli bir mutfak isteyenler için birbirinden şık hazır mutfak modelleri güzel bir tercih olabilir.

Fastfood Mutfak Modeli:

Sürekli hamburger ve tost yemeyi seven biriyseniz sık sık kafelere gidersiniz değil mi? Ve gittiğiniz kafede de tezgaha yakın bir yerde oturursunuz. Böylelikle hem sizin için hem de servisi yapacak kişi için kolaylık olur. Sizlere aynı tarzdaki sunuma sahip olan mutfak modelleri tam da sizin için tasarlanmıştır.

Ahşap Mutfak Modeli:

Ahşap malzemelerin çekiciliğini evimizin her yerinde kullanmaktayız. Eğer ahşabı evlerinizde kullanmayı seviyorsanız ve ahşap ürünlere sahip mutfak modellerini kullanarak mutfak dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir