2011 MUTFAK MODELLERİ

23 Mart 2011

İstikbal, tepe ve kelebek gibi ismi markalaşmış ünlü firmalar mutfak modelleri dizayn ederken dekorasyonun ve yapının dikkat çeken kısımlarından biri de şüphesiz hepimizin özen gösterdiği ve günümüzün büyük bir kısmının geçtiği mutfaklar olduğu bilindiğinden dolayı tüketicilerini düşünerek çok önem göstermişlerdir.

Mutfaklar gerek şık tasarımlarıyla evi tamamlamaları, gerekse mutfakta geçirdiğimiz uzun zamanlardan dolayı; mutfak modellerini ve evinize kazandırdıkları atmosferleriyle evlerimizin vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmişlerdir. Mutfaklarınızda kendini ilk olarak gösteren detaylardan biri de tezgâhlardır. Mutfak dolaplarınız ve diğer mutfak mobilyalarınızla uyum içinde kombine edebileceğiniz birçok tezgah çeşitleri her bütçeye uygun fiyatları ile sizleri beklemektedir. Mutfak tezgâhları ve mutfak dolapları mutfağınızın dekorasyonunda her zaman en ön planda yer almışlardır. Her rengin bir anlamı olduğunu bilmekteyiz. Bu yüzden mutfağınızda kullandığınız renkler de çok önemlidir. Mesela kırmızı renk ve kırmızının tonlarının mutfakta kullanılması iştahı açar ve yemeklerinizi büyük bir keyifle yemenizi sağlar. Sade, pastel renklerin kullanılması ise mutfağınıza huzur, ferahlık ve zarafet katar. Açık renklerin kullanılması mutfağınızın olduğundan daha aydınlık görünmesini sağlamakla birlikte şık bir hava da katacaktır. Daha canlı ve hareketli bir ortam istiyorsanız eğer mavi ve yeşil renklerini mutfağınızın tezgah ve dolaplarında büyük bir zevkle kullanabilirsiniz.

Özellikle bayanların gün içinde vakitlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri mutfakların büyük bir özenle dekore edilmesi aynı zamanda kullanışlı ve rahat ürünlerin seçilmesi hayatınızı da o yönde kolaylaştıracaktır.

2011 Mutfak Modelleri

2011 Avrupa Mutfak Modelleri

2011 Mutfak Modelleri

2011 Avrupa Mutfak Modelleri

2011 Mutfak Modelleri

Mutfak Modelleri

2011 Avrupa Mutfak Modelleri

Modern Mutfak Tasarımları

Modern Mutfak Tasarımları

2011 Modern ve Şık Mutfak Tasarımları

3 thoughts on “2011 MUTFAK MODELLERİ

  1. tuğba karasay

    İstikbal Mobilya ‘nin mutfak modellerini görünce mutfağımın çok eski göründüğünün farkına vardım. Çok şık ve çok güzel modelleri var. En kısa zamanda İstikbal Mobilya’ya gidip mutfağımı yenilemek istiyorum. İsitkbal Mobilya’ya güzel tasarımları için çok teşekkür ederim. Tüm kadınların hayallerindeki mobilyaları tasarlamayı çok iyi başarıyor.

  2. arzu diler

    Amerikan mutfağı olan bir evim var. Ve mutfak mobilyalarını yenilemeyi düşünüyorum. 2011 mutfak modelleri gerçekten ilgimi çekti. Tezgahın geniş ve dolapların kullanışlı olması benim için en önemli özellikler arasında yer alıyor. 2011 mutfak modelleri arasında istediğim tarzda bir mobilya bulmayı ümit ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir