Yataş Mobilya Valery Yemek Odası Takımı

26 Nisan 2011

Yataş Mobilya; hem yatak hem mobilya hem de ev tekstili ürünlerinden yıllardır bir numaradır ve bu liderliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir.

Yataş bu yılda sizleri için en modern yapıyı ve yeni tasarımları sizlere sunmaktadır. Yataş herkesin ve her evin gözdesi olmaya ve kullanımda en ön sıralarda yer almaya her sene olduğu gibi bu sene de devam ediyor. Yataş Valery yemek odası takımı Yataş Mobilya’nın özel ve şık tasarımlarından biri olarak Yataş kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.
Yataş Mobilya Valery Yemek Odası, aileniz ve misafirlerinizle birlikte yemek masasına her oturuşunuzda yediğiniz lezzetli yemekler kadar sizlere ayrı bir zevk verecek ve her yemeğinize farklı lezzetler katacaktır. Valery yemek odası takımına bu şıklık ve zarafeti sağlayan beyaz deri ve ahşabın mükemmel uyumuyla birleşerek özel bir kombinasyon oluşturmuştur. Bu renklerin mükemmel uyumu sonucunda Valery yemek odası takımının şıklığının yanında çarpıcı ve sade bir güzellik oluşturarak salonunuzu evinizi baş tacı yapmaktadır. Yataş Valery yemek takımı özel uzun büfesi, özel yüksek büfesi, genişletilebilir masası ve beyaz deri kaplamalı sandalyelerinden tasarlanarak dizayn edilmiştir.

Yataş Mobilya Valery Yemek Odası takımları cazip fiyatı (2.490 TL) ve taksit avantajlarıyla da Yataş kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Zarif bir şekilde tasarlanmış olan bu yemek odası takımı hem sizin hem de misafirlerinizin gözlerini kamaştıracaktır.

Teknik Özellikler & Boyutlar
Uzun Büfe Genişlik (cm) 180 Derinlik (cm) 46 Yükseklik(cm) 82
Yüksek Büfe Genişlik (cm) 110 Derinlik (cm) 46 Yükseklik(cm) 158
Büyütülebilir Masa Genişlik (cm) 160+40 Derinlik (cm) 90 Yükseklik(cm) 75

Yataş Mobilya Valery Yemek Odası Takımı ve Fiyatları Yataş Mobilya Valery Yemek Odası Takımı Yataş Mobilya Yataş Mobilya Yemek Odası

One thought on “Yataş Mobilya Valery Yemek Odası Takımı

  1. Meliha

    Valery yemek odası geçen ay fırsat ürünüydü sanırım satıştan kalkmış almak istiyorum nasıl temin edebilirim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir