Yataş Mobilya, sadece uykunuz için değil güzel yemeklerinizi yediğiniz, sevdiklerinizle birlikte sofralar kurduğunuz masalar için de sizlere hizmet vermektedir. Sizler için tasarladığı birbirinden güzel yemek odası takımlarından Valery ve Reflex Yemek odası takımlarından biraz bahsedelim:

Yataş Mobilya Valery yemek odası takımına şıklık ve zarafeti sağlayan beyaz deri ve ahşabın mükemmel uyumuyla birleşerek özel bir kombinasyon oluşturmuştur. Bu renklerin mükemmel uyumu sonucunda Valery yemek odası takımının şıklığının yanında çarpıcı ve sade bir güzellik oluşturarak salonunuzu evinizi baş tacı yapmaktadır. Yataş Valery yemek takımı özel uzun büfesi, özel yüksek büfesi, genişletilebilir masası ve beyaz deri kaplamalı sandalyelerinden tasarlanarak dizayn edilmiştir.
Yataş Reflex Yemek Odası Takımında ise öne çıkan özellikler; büyütebilir masa, uzun büfe, uzun büfeye uygun olarak dizayn edilmiş uzun büfe aynalığı, yüksek büfesi ve rahat sandalyeleridir.

Yataş Reflex Yemek Odası Takımında artık yemekleriniz daha lezzetli hale gelecek ailenizin o sıcak ortamına daha da sıcaklık katacaktır. Şıklığı kadar fiyatıyla da gönüllerde taht kuran Yataş, kullanıcılarının memnuniyeti kazanmaya devam etmektedir.

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı