Yataş Mobilya Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

09 Haziran 2011

Yataş Mobilya, sadece uykunuz için değil güzel yemeklerinizi yediğiniz, sevdiklerinizle birlikte sofralar kurduğunuz masalar için de sizlere hizmet vermektedir. Sizler için tasarladığı birbirinden güzel yemek odası takımlarından Valery ve Reflex Yemek odası takımlarından biraz bahsedelim:

Yataş Mobilya Valery yemek odası takımına şıklık ve zarafeti sağlayan beyaz deri ve ahşabın mükemmel uyumuyla birleşerek özel bir kombinasyon oluşturmuştur. Bu renklerin mükemmel uyumu sonucunda Valery yemek odası takımının şıklığının yanında çarpıcı ve sade bir güzellik oluşturarak salonunuzu evinizi baş tacı yapmaktadır. Yataş Valery yemek takımı özel uzun büfesi, özel yüksek büfesi, genişletilebilir masası ve beyaz deri kaplamalı sandalyelerinden tasarlanarak dizayn edilmiştir.
Yataş Reflex Yemek Odası Takımında ise öne çıkan özellikler; büyütebilir masa, uzun büfe, uzun büfeye uygun olarak dizayn edilmiş uzun büfe aynalığı, yüksek büfesi ve rahat sandalyeleridir.

Yataş Reflex Yemek Odası Takımında artık yemekleriniz daha lezzetli hale gelecek ailenizin o sıcak ortamına daha da sıcaklık katacaktır. Şıklığı kadar fiyatıyla da gönüllerde taht kuran Yataş, kullanıcılarının memnuniyeti kazanmaya devam etmektedir.

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

Yataş Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

One thought on “Yataş Mobilya Valery ve Reflex Yemek Odası Takımı

  1. aysel cindere

    Çok fazla yemekli misafir ağırladığımızdan dolayı benim için yemek odası takımı salondaki en önemli mobilyalardır. Yataş Mobilya ‘nın Valery yemek odası takımı kullanıyorum. Yataş’ın bütün mobilyaları çok kaliteli ama ben tercihimi Valery yemek odası takımından yana kullandım. Kullanımı çok rahat ve salonuma çok uyumlu. Yemek odası takımı alacaklara Valery yemek odası takımını öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir