Erkek Bebek Odası

02 Mayıs 2012

Anne ve babalar doğacak çocuklarını kucaklarına almak için büyük bir merakla ve heyecanla beklerler. Bu bekleyişi içine alan süreç bazen sıkıntılarla dolu geçer ve genellikle bu zaman hiç bitmeyecekmiş gibi gelir.

En çok da bu süreçte bebeğin cinsiyeti merak edilir. Eğer doğacak olan bebeğinizin cinsiyeti erkek ise odası hemen mavilerle döşenmiş bir şekilde hayal edilir. Halbuki erkek bebekleri yalnızca mavi renk ile özdeşleşmiş olarak görülse de yeşil, turuncu ve sarı renk tonları da erkek bebek odaları için kullanılabilir. Belki de bir evin en çok özen gösterilerek dizayn edilen odası çocuk odalarıdır. Eve yeni katılan birey olan küçük bebeğinizin odası baştan aşağı düzenlenecek ve yeni eşyalarla dekore edilecektir. Her konuda en ince ayrıntısına kadar düşünmeye aylar öncesinden başlanır ve cinsiyet öğrenildiği zaman da bu ayrıntılar ince ince işlenmeye başlar bebeğinizin odasına.

Erkek bebeğiniz için söylediğimiz renkler arasından birini seçerek güzel bir dekor oluşturabilir ve bebeğinizin dünyasını kendi odasında oluşturmaya başlayabilirsiniz.

ERKEK BEBEK ODASI ERKEK BEBEK ODASI ERKEK BEBEK ODASI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir