ÇİLEK MOBİLYA

04 Mayıs 2011

Çilek mobilya; 25 yıllık birikiminden sonra 13 sene önce İnegöl’de açılmıştır. Çilek, dünyada belirli bir yaş grubuna özel tasarım ve üretim fikrini faaliyete geçiren kendi sektöründeki ilk markadır.

Ayrıca 2005 senesinde, Superbrands International tarafından verilmekte olan, mobilya sektöründe Türkiye’nin tek Süpermarkası ödülünü alan marka Çilek olmuştur. Uzmanlık alanının tam olarak belirli olması Çilek’e, işinde en iyi hizmeti ve en mükemmel kaliteyi yakalama da kolaylık sağlamaktadır. Çilek’in amacı; her zaman kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve aynı zamanda son derece de dayanıklı ürünlerini, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlamak ve ileri teknoloji ile Avrupa Birliği ölçütlerine uygun anti-kanserojen, anti-alerjen ve anti-bakteriyel malzemeleri ürünlerinin yapımında kullanmaktır. Ayrıca Çilek ürünleri yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere verilen Geprüfte Sicherheit (GS) Kalite Belgesi’ne de sahiptir. Çilek Mobilya, çağdaş çizgileri ve modern anlayışıyla büyük beğeni kazanarak mobilya sektöründe önemli bir konuma sahip olmayı yıllardır sürdürmektedir.

Çilek ürünlerinin montajı ve taşınması da kolaydır. Çilek Mobilya, Türkiye’nin dışında, Almanya, A.B.D., İsviçre, İngiltere, Avustralya, Japonya ve Rusya başta olmak üzere dünyada 63 ülkede çağdaş çizgileri, yenilikçi anlayışı, yüksek kalitesiyle büyük beğeni toplamaktadır.

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

ÇİLEK MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir