Bellona Mobilya 2011 Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

22 Mart 2011

Bellona Mobilya, yıllardır birbirinden farklı oda takımları, modern görünümü ve şık tasarımlarıyla evinizin her yanını bu sene de göz alıcı bir güzellikle kaplayacak.

Birbirinden farklı zevklere göre sizlerin evlerinizi daha da güzelleştirmek için tasarlanan birçok takımı Bellona sunmaktadır. Bu takımlardan ikisi Karamel ve Store’dir. Karamel ve Store her zevke hitap edecek özel seçeneklerle evinizin baş köşesine yerleşmeye hazır. Store yatak odası takımı sürgülü kapak sistemiyle yatak odanızın ölçüsüne çok büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Vazgeçilmez renklerin kullanılması ile sade ve asil bir oda yaratmanızı sağlamaktadır. Store yatak odası takımı tasarımındaki zariflik ve şık görünümüyle gözleri kamaştırmaya yetiyor. Gözleri kamaştıran bu güzel takım odanızı baştan aşağı değiştirmek, güzelleştirmek için sizleri bekliyor. Store yatak odası takımının içinde 1 adet tuvalet aynası, bir gardırop, bir adet yatak ve 2 adet de komodin vardır. Şıklığın yanında rahatlığı ve kaliteyi de yatak odalarınıza taşıyan Store yatak odası takımı sayesinde sizleri yatak odanızdan tüm gün çıkmak istemeyecek kadar huzurlu hissettirecektir. Bellona’nın harika bir takımı olan diğer yatak odası Karamel sizlere muhteşem bir tasarımını sunmaktadır. Karamel yatak odası takımı iki zıt renginin bu güzel uyumundan oluşan zarifliği yatak odanıza taşımaktadır.

Karyola yatak başlığı, iki adet komodin, aynalı ve sürgülü bir dolap ve tuvalet aynasından oluşmakta olan Karamel yatak odası bu şıklığın yanında yatak odanızda konforu da sağlayacaktır.

Bellona Mobilya Store Yatak Odası Takımı

Bellona Mobilya Karamel Yatak Odası Takımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir