2012 Ranza Modelleri

08 Aralık 2011

Ranzalar, özellikle iki kat üst üste yatağın olmasının getirdiği, alandan tasarruf özelliği sebebi ile çocuk yatak odalarında en çok tercih edilen mobilya türleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Genellikle de ranzaları iki çocuklu ailelerin daha çok tercih ettiğini görmekteyiz.

Ranza konusunda dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi de alınacak olan ranzanın modelidir. Çünkü büyümekte olan çocukların alındığı zaman kullanacağı bir ranza olmasının yanı sıra birkaç yıl sonra da kullanabileceği bir ranza seçilmiş olmalıdır.
Çok fazla çocuksu motiflerin ağır bir şekilde hakim olduğu ranza modelleri, belkide birkaç yıl sonra çocuğumuz için itici gelmeye başlayacak ve odasındaki bu ranzayı beğenmeyecektir. Bu nedenden dolayı olabildiğince, ilginç tasarımlara sahip olan ranza modelleri tercih edilmemeli, bunun aksine daha sade ve daha kullanışlı modeller tercih edilmelidir.

2012 ranza modelleri
ise birçok marka tarafından üretilmekte olup, üretim yapan her firmanın kendisine özel tasarımları bulunmaktadır. Bazı firmalar da kullanıcıya özel üretim yapmakta fakat bu durum alacağınız ürün fiyatına doğrudan yansımaktadır. Ortalama olarak ranza fiyatları ise 300 TL ile 1.250 TL arasında değişiklik göstermektedir.

RANZA TAKIMI MODELLERİ

RANZA TAKIMI MODELLERİ

https://lh5.googleusercontent.com/-4t-mdWGPykg/Ttx8DkgyI8I/AAAAAAAAED0/b1y8XsKOVnw/s400/ranzaa.jpg

RANZA TAKIMI MODELLERİ

RANZA TAKIMI MODELLERİ

 

3 thoughts on “2012 Ranza Modelleri

  1. tayibe afgün

    koltuk şeklindeki ranza nın ücreti ne kadar nereden alabilirim.

  2. admin Post author

    Merhaba, koltuk şeklindeki ranzayı avensis mobilya web sitesinde görebilirsiniz.

  3. yaprak güzel

    beyazlı gibi olan yatak odasının ranza fiyatını nerden öğrenebilirim ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir