2011 Gardrop Modelleri ve Fiyatları

22 Mart 2011

Yatak odalarınızın en önemli ürünlerinden olan ve odanızın şıklığında ön plandaki Gardrop Modelleri yatak odanızı güzelleştirmenizdeki en büyük yardımcınız.

Giysilerinizi ve özel eşyalarınızı kullanışlı bir şekilde koyabileceğiniz gardıroplar yatak odanızda hayatınızı kolaylaştırmak için rahatça kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ile odanızda hoş bir hava yaratacak, diğer yatak odası ürünleriyle uyum içinde olacak mobilyalarınız evinizin baş köşesine konulacak kadar değerlidir sizler için Gardrop Modelleri. Her zevke uygun renk ve dokulardan yapılmış dış kaplaması, sürgülü kapısı ve kullanışlı bölmeleri ile yatak odanızda rahat, huzurlu ve mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Odanıza uygun gardrobunuz, mobilya uzmanları tarafından özenle hazırlanmış, birçok seçeneği barındıran tasarımları ve şık görünümleriyle odanızı baştan aşağı değiştirmeye hazırdır.

2011 Gardrop Modelleri ve Fiyatları

2011 Gardrop Modelleri ve Fiyatları

2011 Sürmeli Gardrop Modelleri ve Fiyatları

2011 Sürmeli Gardrop Modelleri ve Fiyatları

2011 Gardrop Modelleri ve Fiyatları

2011 Gardrop Modelleri

5 thoughts on “2011 Gardrop Modelleri ve Fiyatları

 1. meryem bolat

  Bir odanın hem düzenli hem de şık görünmesi için gardroplar kesinlikle şarttır. Odadaki mobilyalara uygun seçildiği zaman hem odanın dağınık görünümü ortadan kalkıyor hem de size çok büyük kolaylık sağlıyor. Ben beş kapılı bir gardırop kullanıyorum ve dışarda hiç eşyam kalmıyor. Odam da her zaman düzenli görünüyor. Gardrop modelleri hoşuma gitti gerçekten.

 2. bahar ay

  Yatak odasında en önemli mobilya kesinlikle gardrop. Tüm eşyaların düzenli yerleşmesi için gardırobumu en çok kapaklı olanından seçtim. Gardrop alacak olan varsa 2011 modellerine bakmalarını tavsiye ederim. Çok şık gardrop modelleri var gerçekten.

 3. sevim acar

  Yatak odasına yeni mobilyalar alırken sürmeli gardırobu tercih ettim. Sürmeli gardırobun bu kadar rahat ve kullanışlı olduğunu bilseydim önceden alırdım. Yeni gardrop modelleri gerçekten çok şık

 4. gülcan

  Fotoğraflarda gördüğüm krem rengindeki gardıroba bayıldım. Gerçekten çok şık. Tam aradığım gibi bir gardırop.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir