Kilim Mobilya Oturma Grupları

15 Nisan 2012

30 yılı geçkin bir süredir kalitesinden asla ödün vermeyen, kendini gün geçtikçe yenileyen, yılın trendlerini yaratan bir firma olan Kilim Mobilya, bu özellikleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Kilim Mobilya; oturma grupları başta olmak üzere kanepe, koltuk takımı, yatak odası, genç odası takımı, modüler mobilya modelleri, yatak, baza ve ev tekstili gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kilim Mobilya’nın oturma grupları arasında Diva Oturma Grubu, Florya Oturma Grubu Ve Vizyon Oturma Grubu yer almaktadır. Kilim Mobilya oturma grubu modelleri farklı tarz, renk ve desenle her zevke hitap etmektedir. Oturma grupları; 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuklardan oluşmaktadır. Kol kısımları deriden tasarlanmış olan modeller hem kullanım açısından hem de şık görünümüyle çok tercih edilen modeller arasındadır. Ayrıca oldukça geniş bir renk seçeneğine sahiptir. Kilim Mobilya oturma gruplarının fiyatlarına gelecek olunursa, her oturma grubunun fiyatı yapımında kullanılan malzemelere ve işçiliğine göre değişmektedir.

Ama Kilim Mobilya müşterilerine daha kolay ödeme imkanı sunmak için kampanyalar ve kredi kartlarına uygulanan taksit imkanıyla kolaylıkla satın almanızı sağlamaktadır. Oturma grubu modellerinin yanı sıra köşe koltuk takımı, maksi takımlar ve kanepe modelleriyle de dikkat çekmektedir.

KİLİM’DEN OTURMA GRUPLARI KİLİM’DEN OTURMA GRUPLARI KİLİM’DEN OTURMA GRUPLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir