İdaş Mobilya

22 Haziran 2011

Mobilya sektörünün en köklü firmaları arasında yer alan İdaş, salonlarınıza artık yeni hava katıyor. İdaş Mobilya, koleksiyonlarında yer alan modelleri ile estetik ve işlevsel özelliklerin bir arada başarıyla buluşturmayı en iyi şekilde başaran markalar arasında en baş sıralarda yer almaktadır.

Salonlar bilindiği üzere evlerin en uğrak alanlarından biridir. Bu yüzden de salonlarda kullanılan eşyaların ne kadar önemli olduğu söylemeye de gerek yok. Özellikle oturma gruplarının rahat ve konforlu olması, salonda geçirilen zamanın kalitesini de doğrudan etkilemektedir. Ayrıca rahatlık ve konforun dışında da estetik açıdan güzel bir görünüm oluşması da kullanıcıların beklentileri arasında yer almaktadır. Ve mobilya alanında da en etkileyici tasarımlara imza atan markalardan biri de İdaş’tır. İdaş Mobilya’nın yüksek kalitesi ve uygun fiyatları da kullanıcılarının ilgisini büyük oranda çekmektedir.

İdaş Mobilya’nın geniş ürün yelpazesiyle oturma gruplarından köşe takımlarına ve kanepelere kadar uzayan bir seçim alanını yaşamak da mümkündür. İdaş Mobilya’nın yatak olabilme ve gizli sandık uygulamaları gibi birçok fonksiyonel özellikleri de vardır. Bu özellikleri sayesinde evlerinizde büyük bir kolaylık yaşamış olacaksınız.

İDAŞ MOBİLYA

İDAŞ MOBİLYA

İDAŞ MOBİLYA

İDAŞ MOBİLYA

İDAŞ MOBİLYA

İDAŞ MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir