Modern Sedir Modelleri

12 Şubat 2012

Eski veya yöresel dekorasyonlardan bazı kişiler hoşlanmaz, bazıları da severler. Fakat yeni model sedirleri çoğu kişi eminiz ki çok sevecektir. Modern sedirler, her halleri ile mekanınıza çok farklı ve güzel bir hava katacaktır. Ayrıca hayatımıza oldukça uyum sağlayan modern sedirler, rahatlıkları ile de dikkat çekmektedir.

Modern sedirler doğal havalarını kaybetmeden aynı rahatlığı veriyorlar ve aynı zamanda daha modern görünüyorlar. Bulundukları ortama da canlılık katıyorlar. Modern sedirler genel olarak arkadaş çevresi geniş veya kalabalık aileler için son derece kullanışlıdır. Modern sedir modelleri birçok renk alternatifine sahiptir. Her dekorasyon tarzına da uyum sağlayabilen bu sedirler yastık ve sırt örtüleri gibi aksesuarlarla da hareketlendirilebilir. Eğer sedirlerin doğal tarzını çok fazla kaybetmek istemiyorsanız halı seçimlerinde daha otantik dekorasyon modelleri seçebilirsiniz. Ama çok ve desenli yastıklar kullanacaksanız perde seçimlerinde düz kumaşlar tercih etmelisiniz.

Mekanınızın orta tarafına ise puf veya orijinal tepsiler kullanabilirsiniz. Modern sedirleri yerleştirirken mümkünse U görünümü vermeye çalışın. Çünkü modern sedirlerin en ideal kullanım tarzı ve görünüm özelliği U şeklidir.

MODERN SEDİR MODELLERİ

MODERN SEDİR MODELLERİ

MODERN SEDİR MODELLERİ

MODERN SEDİR MODELLERİ

MODERN SEDİR MODELLERİ

MODERN SEDİR MODELLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir