Moda Life Mobilya

04 Ağustos 2011

Moda Life Mobilya, 1989 senesinde üretime geçmiştir. Moda Life farklı sektörlerde faaliyet gösterdikten sonra 1995 senesinde Ankara Siteler’de küçük bir üretim atölyesi açarak, az sayıdaki ekibiyle mobilya sektörüne ilk adımını atmış oldu.

Çok iyi bir çalışma temposuna sahip olması ve büyük özveri gösterilerek hızla büyüyen Moda Life, zamanla Ankara’nın mobilya sektöründeki lider firmalar arasında yer almıştır. Moda Life Mobilya, kendine özgü mobilya tarzları ve mobilya sistemleriyle önemli bir mobilya markası haline gelen ve herkesin hafızasında yer edinen kayıtlı müşteri portföyü 50.000’i geçmiştir. Moda Life Mobilya’yı diğer mobilya markalarından ayıran en önemli özelliği, ürünlerin tasarım aşamasındayken müşteriye ulaştırıp montajının yapılmasına kadar ki olan tüm süreçleri bizzat kendisinin yürütmesi, bayilik sistemi ile değil de şube sistemi ile çalışmasıdır.

İşte bu sistem ile tüm ürünlerin üreticiden kullanıcıya ulaşmasındaki aşamaları, dolayısıyla maliyetleri en aza indirerek ürünlerin uygun fiyatlar ile kullanıcılarına ulaşmasını sağlamaktadır. Yüzden fazla mobilya ürün çeşidi bulunan Moda Life’ın temel hedefi kullanıcılarına kaliteli ve kullanışlı ürünleri uygun fiyata vererek memnuniyetlerini sağlamaya çalışmaktadır.

MODA LİFE MOBİLYA

MODA LİFE MOBİLYA

MODA LİFE MOBİLYA

MODA LİFE MOBİLYA

MODA LİFE MOBİLYA

MODA LİFE MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir