Merinos Mobilya

02 Haziran 2011

Merinos Mobilya, sektörün en önde gelen markalarından biri olarak yıllardır kalitesinden ödün vermemektedir. Gerek güler yüzlü hizmeti gerekse kullanışlı ve kaliteli ürünleri ile en çok talep gören markaların baş sıralarında yerini korumaktadır.

Temel prensip olarak öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Merinos Mobilya, birbirinden güzel ve şık yüzlerce farklı tarzda ürün seçeneklerini sizlere sunmaya devam etmektedir. Ve Merinos Mobilya, “Işıltı” adında yeni bir mobilya koleksiyonu hazırladı. Merinos Mobilya’nın 2011 yılında kullanıcıları için tasarladığı “Işıltı Koleksiyonu” fonksiyonellik ile estetiği birleştirdiği dekorasyonda gösterişli olmakla birlikte sadeliği de sunuyor. Merinos Mobilya, Işıltı Koleksiyonu’nda, göz alıcı renkleri sim ve taşlarla birleştirerek gösterişli bir sadeliği evlerinize taşıyor. Işıltı Koleksiyonu’nda klasikleşmiş tarzların yerine değişik yüzeyler bir bütün halinde kullanılmıştır ve böylece zengin bir görsellik oluşturulmuştur. Işıltı Koleksiyonu ile Merinos Mobilya kalitesini ve tasarım zenginliğini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Bu koleksiyon renk olarak siyah ve beyaz ile gümüş sim, bej ve toprak renkleri ile altın sim ve beyazla kombine oluşturulan kırmızı, turuncu, mor gibi canlı renklerden oluşmaktadır. Işıltı Koleksiyonu’nda özellikle fonksiyonelliğe önem verilmiştir.

Ve bu koleksiyonda yer alan tüm ürünler konsept halinde hazırlanmıştır. Yani kullanıcılar, beğendikleri konseptteki ürünleri yemek odası takımı, yatak odası takımı, halı, oturma grubu ve ev tekstili olmak üzere kombine ederek evlerini baştan aşağı yenileme imkânına sahiptirler.

Merinos Mobilya

Merinos Mobilya

MERİNOS IŞILTI KOLEKSİYONU

MERİNOS IŞILTI KOLEKSİYONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir