Yataş Mobilya City Köşe Takımı

31 Mart 2011

City Köşe Takımı Yataş Mobilya’nın koleksiyonunun evinizin daha da güzelleşmesi için tasarlanan en şık takımlardan biri olarak Yataş kullanıcılarının beğenilerine sunulmuştur.

Artık eviniz hem şık hem modern görünümlü hem de konforlu bir şekilde dizayn etmek ve salonunuzu baştan aşağı yenilemek ister misiniz? İşte, evinizin için aradığınız tüm bu isteklerinizi tek başına karşılayacak olan City Köşe Takımı tam sizin tasarlanmıştır. Herkesin zevkine hitap edecek bir şekilde tasarlanan bu köşe takımı evlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. City Köşe Takımları bu şıklığını yer yer kullanılan ahşaptan, göz alıcı ve sade renklerin oluşturduğu muhteşem kombinasyondan ve koltukla uyum sağlayan kırlentlerinden almaktadır. Sizler için en kaliteli kumaşlardan ve malzemelerden oluşturulmuş City Köşe Takımları size ve misafirlerinize evinize kattığı şıklığın yanında büyük bir rahatlık dve konforu da sağlayacak şekilde yapılmıştır. Yataş’ın bu göz alıcı köşe takımı 1 adet köşe modülü, 1 adet 2’li modül, 1 adet tekli modül, 1 adet büyük puf, 1 adet sehpalı puf ve 1 adet ahşap sehpadan oluşmaktadır. Yataş’ın bu takımla uygun diğer mobilyalarını da sipariş ederek salonunuza daha da şıklık katabilirsiniz.

TV ünitesi, şık vitrinler City Köşe Takımlarının güzelliğini daha gösterecektir. Kendi kullanım şeklinize ve zevkinize göre de düzenleyebileceğiniz bu takım fiyatı ise eminiz ki Yataş kullanıcılarının bütçelerini de rahat ettirecektir.

Yataş Mobilya City Köşe Takımı Yataş Mobilya City Köşe Takımı Yataş Mobilya City Köşe Takımı Yataş Mobilya City Köşe Takımı Yataş Mobilya City Köşe Takımı Yataş Mobilya City Köşe Takımı

One thought on “Yataş Mobilya City Köşe Takımı

  1. koltuk takımları

    güzel bir dekorasyonmuş sahiden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir