Mutfaklar, bayanlar en çok vakit geçirdikleri ve en çok iş yaptıkları alanlardır. Günümüzde özellikle de ferah ve geniş mutfaklar en az oturma odaları kadar işlevselliğe sahip bir şekilde dekore edilmelidir. Peki, mutfağınız küçük veya darsa bu dekoru uygulayamayacak mısınız?

Tabi ki hayır. Küçük mutfaklarda birkaç ilave mobilya ile modern bir hava yaratmanız mümkün. Minik tabureler, birkaç sandalye veya çok yer kaplamayan bir kanepe ile mutfağınızda günlük kullanım oluşturarak kullanabilirsiniz. Biraz da sizin fikirleriniz, zevkinizle birlikte kanepe ve sandalyelerinize minder veya minik yastıklar yerleştirerek mutfağınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Mutfağınız geniş ve her türlü dekorasyonu uygulayacak kadar büyükse köşe takımları tam da mutfağınıza göre… Özellikle Country tarzı dekorasyonu seven ev hanımlarına bir tavsiye: Mutfağınızın bir bölümünü ayıracağınız köşe takımında mavi ve beyaz renkleri tercih ederseniz, Country tarzınızı mutfağa en çok yakışan renk kombinlerinden biriyle yansıtmış olursunuz.

Küçük alana sahip mutfaklarda uygulandığı gibi büyük mutfaklarda da kumaş kaplaması olarak çiçekli, kareli, ekoseli dokuları tercih ederek Country tarzınızı tamamlayabilmeniz mümkündür.

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI