Mutfak Köşe Takımları

23 Şubat 2012

Mutfaklar, bayanlar en çok vakit geçirdikleri ve en çok iş yaptıkları alanlardır. Günümüzde özellikle de ferah ve geniş mutfaklar en az oturma odaları kadar işlevselliğe sahip bir şekilde dekore edilmelidir. Peki, mutfağınız küçük veya darsa bu dekoru uygulayamayacak mısınız?

Tabi ki hayır. Küçük mutfaklarda birkaç ilave mobilya ile modern bir hava yaratmanız mümkün. Minik tabureler, birkaç sandalye veya çok yer kaplamayan bir kanepe ile mutfağınızda günlük kullanım oluşturarak kullanabilirsiniz. Biraz da sizin fikirleriniz, zevkinizle birlikte kanepe ve sandalyelerinize minder veya minik yastıklar yerleştirerek mutfağınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz. Mutfağınız geniş ve her türlü dekorasyonu uygulayacak kadar büyükse köşe takımları tam da mutfağınıza göre… Özellikle Country tarzı dekorasyonu seven ev hanımlarına bir tavsiye: Mutfağınızın bir bölümünü ayıracağınız köşe takımında mavi ve beyaz renkleri tercih ederseniz, Country tarzınızı mutfağa en çok yakışan renk kombinlerinden biriyle yansıtmış olursunuz.

Küçük alana sahip mutfaklarda uygulandığı gibi büyük mutfaklarda da kumaş kaplaması olarak çiçekli, kareli, ekoseli dokuları tercih ederek Country tarzınızı tamamlayabilmeniz mümkündür.

MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI

One thought on “Mutfak Köşe Takımları

  1. zeynep atmaca

    mutfaklarda köşe olması bence çok kullanışlı oluyor ve bence feng-sui için de bu tarz şeyler gerekli, burçlara göre bile ev dizyn edilebilir burada da bir örneği var çok güzel bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir