İstikbal Mobilya Köşe Takımı

24 Mayıs 2011

İstikbal Mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, oturma grupları ve köşe takımlarında sektörün en önde gelen markalarından biri olarak tercih edilmeye devam etmektedir. İstikbal Mobilya köşe takımları, birbirinden güzel modelleri ve kullanışlılığıyla artık evlerin en güzel köşelerinde yerlerini almaktadır. İşte size birkaç İstikbal Mobilya köşe takımı modeli:

İstikbal Mobilya Atlanta Köşe Takımı:

Modernliğini en iyi şekilde yansıtan ve sadeliğin asaletini sürdüren Atlanta Köşe Takımı sizi adeta hayallerinizde rahatlığa, konfora ve şıklığa kavuşturuyor. İpeksi kumaşı ve yuvarlak hatlı kollarıyla evinizde sadeliğin ve modernliğin çizgisini bir arada sunarak, oturduğunuz yerden kalkmak istemeyecek kadar rahatlığı bu köşe takımında bulacaksınız.

İstikbal Mobilya Montreal Köşe Takımı:

İstikbal’in yeni tasarımlarından olan Montreal Köşe Takımları konforu ve estetiğiyle hayallerinizdeki ev dekorasyonuna uyacak en güzel tasarımlardan biridir. Mat siyah deri ve kumaş karışımıyla tasarlanan bu şık takım herkesin zevkine hitap edecek ve her eve uyum sağlayacak şekilde kullanıcılarının beğenilerine sunulmuştur. Montreal köşe takımı hem koltuk hem de yatak olarak kullanabileceğiniz şekliyle de hayatınızı kolaylaştıracaktır.

İstikbal Mobilya Marsilya Köşe Takımı:

Şık ve zarif tasarımı, kullanımındaki ayrıntılar ve size verdiği o inanılmaz rahatlıkla evinizi başköşesinde yerini almaya hazır. Kapitoneleri, metal şeritleri ve kareleri kırlentleriyle salonunuzda yarattığı güzellik salona giren misafirlerinizin ilk bakışta gözlerini kamaştıracaktır. Marsilya Köşe Takımının çift kişilik yatak özelliği de zor zamanlarınızda sizi rahatlatacak bir özelliğidir.

İstikbal Mobilya Atlanta Köşe Takımı

İstikbal Mobilya Atlanta Köşe Takımı

İstikbal Mobilya Montreal Köşe Takımı

İstikbal Mobilya Montreal Köşe Takımı

İstikbal Mobilya Marsilya Köşe Takımı

İstikbal Mobilya Marsilya Köşe Takımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir