Yataş Mobilya Karel Yataklı Köşe Takımı

24 Mart 2011

KAREL YATAKLI KÖŞE TAKIMI
Mobilyanızda kalite arayanlardansanız eğer doğru yerdesiniz. Yataş Mobilya kalitenin her zaman öncüsü olmuştur.

Kalite konusundaki tercihlerinizde evinizdeki dekorasyon ortamını hala tam olarak sağlayamadıysanız eğer Yataş Mobilya evinizi dekorasyonunu üstlenir ve evinizi tam bir zarafet içinde döşeyerek evinize gelen misafirlerin gözlerini kamaştıracak biçimde evinizi dizayn eder. Yataş Mobilya hem evinize gelen misafirlerinizi etkileyecektir. Yataş Mobilyaları eğer ürünü zor seçen biriyseniz sizi bu dertten kurtarır. Çünkü Yataş Mobilyada çeşit sınırlaması olmayıp her yaşta insanın zevkine seçimine uygun modellerle evinizin ışıltılı küçük bir dünyanın kapısını aralayan nadir markalardandır.
Karel Yataklı Köşe Takımı görünce sizi tam kalbinizden vuracak ve tamamıyla sizin zevkine göre dizayn edilmiş Yataş Mobilya markasıyla evinizde hayallerinizin kapısını aralayacaktır. Oturum kısmındaki ve sırt kısmındaki özel yaslanma minderlerinde özel ithal süet kumaşın kullanılması bu köşe takımına ayrı bir çekilik ve şıklık katmıştır. Ayrıca Karel Yataklı Köşe Takımı adından da anlaşılacağı gibi yataklıdır. Evinize yatılı bir misafiriniz geldi mi artık nerede yatıracağım gibi streslere bu köşe takımı son veriyor. Misafiriniz o rahat, konforlu ayrıca şık görünen o güzel yataktan uyanmak istemeyecektir.

Karel Yataklı Köşe Takımı tam sizler ve o sıcak yuvanıza gelecek misafirleriniz için bulunmaz bir fırsat. Bu güzel şık takım ayrıca çokta uygun fiyatlarla karşınızda. Karel Yataklı Köşe Takımı sadece 2.552-tl.

2011 Yataş Mobilya Karel Yataklı Köşe Takımı

2011 Yataş Mobilya Karel Köşe Takımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir