Mondi Koltuk Takımı Modelleri

24 Mayıs 2012

Mondi’nin yeni tasarladığı koltuk takımı modelleri evlerinizin dekorasyonuna farklı bir boyut getirmek için sizleri bekliyor… Rengârenk koltuk modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Mondi, farklı renk tonlarının kullanıldığı ürünler sayesinde herkese koltuk takımı seçiminde çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Renk alternatiflerinin yanı sıra birbirinden farklı dekoratif çizgilere sahip mobilyalarıyla her tarzdaki dekorasyon modeline uyum sağlamaktadır. Eğer modern ve şık bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız Mondi’nin Evitra Koltuk Takımları en ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Evitra Koltuk Takımı, gösterişli görünümünün yanı sıra konforu sayesinde büyük beğeni almaktadır. Çok kullanışlı bir model olması ile birlikte açılabilme özelliği mevcut olup yatak şeklinde de kullanılabilmektedir. Mondi’nin bir diğer koltuk takımı modeli olan Esila ise çok şık bir model olmasının yanı sıra dekoratif sehpası ile de şık görünümüne daha da şıklık katmaktadır.

Sade bir dekorasyondan hoşlananlar için Esila modeli çok uygundur. Mondi’nin Barcelona koltuk takımı ise farklı tasarımdaki yapısı ve malzeme kalitesi ile salonların yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

MONDİ KOLTUK TAKIMLARI MONDİ KOLTUK TAKIMLARI MONDİ KOLTUK TAKIMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir