Merinos Mobilya Elmas Koltuk Takımı

23 Eylül 2011

Elegance koleksiyonu Merinos Mobilya’nın koleksiyonları arasında en gözde ürün gruplarına sahip bir seridir. Elegance koleksiyonu koltuk takımları, köşe oturma grupları, köşe bank takımı, baza, yemek odası takımı, yatak odası takımı, tv sehpası, duvar ünitesi, sehpalar, kırlentler ve berjerler olmak üzere birçok ürün grubuna ev sahipliği yapmaktadır.

Bu muhteşem koleksiyon içerisinde yer alan Elmas koltuk takımı da oldukça ilgi görenler arasındadır. Elmas koltuk takımı iki adet tekli koltuk, bir adet ikili kanepe ve bir adet üçlü kanepeden oluşmaktadır. Ayrıca üçlü kanepe 1200x1900mm ölçülerinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle zor zamanlarınızda yatak sorununuza çözüm getirerek, konforlu ve rahat bir yatak özelliği ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Elmas koltuk takımında örme kadife kumaş kullanılmıştır ve kollarında da rugan deri tercih edilmiştir. Koltukların kolları kapitone edilmiş desene göre yerleştirilmiş dekoratif taşlar ile süslenmiştir.

Koltukların oturak kısımları ön façaya yerleştirilen siyah patina üzerine gümüş desenli mobilya profili ile estetik görünüm kazandırılmıştır. Elmas koltuk takımının sırt minderleri ise en son teknolojik dolum makinesinde, belirlenen gramajda doldurulmuştur ve %70 boncuk elyaftır.

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

ELEGANCE ELMAS KOLTUK TAKIMI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir