Kanepe Modelleri ve Fiyatları

12 Haziran 2011

Evlerinizde değişiklik yapmak ve önceliğinizi de kanepelerden yana kullanmak istiyorsanız işte sizlere kanepe seçmeden önce bilmeniz gereken şeyler:
Öncelikle kanepe almadan önce, nerde ve ne amaçla kullanacağınızı doğru bir şekilde tespit etmelisiniz. Salonunuzda veya oturma odalarınıza estetik bir görünüm kazandırmak için dekorasyon yeniliklerini takip etmelisiniz.

Kanepeyi yerleştireceğiniz alanı ölçerek hem hesaplı hem de şık kanepe seçeneklerini değerlendirerek karar verebilirsiniz. Kanepe seçerken döşeme ve iskeleti için iyice araştırın. Mağazalardaki satış sorumlularına sorarak kanepelerin özelliklerini karşılaştırın. Kanepelerin üzerlerine oturarak rahatlığını kontrol edin.
Kumaş Alternatifleri
Deri: En dayanıklı olan döşeme seçeneklerinden biri deridir. İyi ve kaliteli bir deri döşeme uygun şekilde kullanıldığı sürece en az 15 yıl dayanır. Deri döşemeleri temizlemek için nemli bir bezle silmek yeterli olacaktır. Ayrıca evinizde herhangi bir evcil hayvan beslemiyorsanız derinin yırtılması, yıpranması, aşınması ve renginin solması da pek mümkün değildir.

İpek: Kibar ve şık bir görüntü yarattığı halde kalabalık aileler ve evcil hayvan sahiplerinin bu kumaş türünü tercih etmemesini öneririz. Lüks kumaş sınıfına giren ipek kumaşları trafiğin az olduğu, daha dekoratif amaçlı mobilyalarda kullanmak daha doğru bir tercih olacaktır.

Koton: Kanepe ve koltuk döşemeleri arasında en çok tercih edilen koton kumaşlardır. Özellikle doğal dokuma koton döşemeleri çok uzun süre dayanıklılık gösterir. Leke ve kir göstermemesi için koyu renkleri seçmenizde fayda var.

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

One thought on “Kanepe Modelleri ve Fiyatları

  1. berrin yılmaz

    Ben şıklığı ve gösterişliliği sevdiğim için tercihimi deriden yana kullanırım her zaman. Kanepe alırken de deriyi tercih ettim. Bence temizleme açısından çok kullanışlı ve ayrıca da çok rahat. Kanepe Modelleri de hangisini alayım diye düşünüyorsanız bence deriyi kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir