Bellona Mobilya Retro Koltuk Takımları

15 Mayıs 2011

Bir evin belki de en önemli odası salondur. Çünkü gelen misafirlerinizi, sevdiklerinizi, dostlarınızı her zaman salonlarınızda ağırlarsınız. Sohbet ederken ve yemek yerken de salonunuzu kullanırsınız.

Bu yüzden bir salonun dekorasyonu ve salonda kullanılan mobilyalar çok önemlidir. Mobilyaların diğer aksesuar ürünleriyle renk ve doku uyumu, mobilyaların dekore ediliş şekli gibi özellikler salonunuzun daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Salonlarda geçirilen zamanlarda daha konforlu ve rahat olmayı istemek herkesin hakkıdır. Rahatlık ve konforun yanı sıra şıklık ve zarafet de oldukça önemlidir. Bellona, size rahatlığı, konforu ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Bellona, yıllardır kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Bellona’nın kullanıcıları için ürettiği Retro koltuk takımı, bir tasarım harikasıdır. Bellona Retro’da, küçük ayrıntılar kullanılarak büyük değişiklikler sağlanmıştır. Bellona Mobilya Retro Koltuk Takımı, bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Ayrıca Bellona Retro koltuk takımının ikili ve üçlü koltukları birden fazla işleve sahiptir. Bu işlevler sayesinde hayatınız daha fazla kolaylaşmaktadır.

Retro üçlü koltuk açılarak geniş ve konforlu bir yatak olmaktadır ve ikili koltuğun ise sandık işlevi de vardır. Bellona, her zaman olduğu gibi sizlerin rahatını ve evlerinizin şıklığını düşünerek tasarladığı mobilyalar ile sizlerin beğenisi kazanmaya devam etmektedir.

 

 

 

BELLONA

BELLONA

BELLONA

BELLONA

BELLONA

BELLONA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir