Alfemo Koltuk Takımları

18 Nisan 2012

Alfemo, uzun yıllardır kalitesi ve tasarımlarındaki şıklık ile her zaman talep gören bir marka olmayı başarmıştır. Alfemo, ürün çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. Tasarladığı ürünler arasında yer alan Alfemo Koltuk Takımları, tüm günün yorgunluğunu attığınız, sevdiklerinizle güzel zamanlar geçireceğiniz oldukça şık ve konforlu koltuklardan oluşmaktadır.

Alfemo 1997 yılından beri kullanıcılarının evlerindeki her türlü ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. Ayrıca Alfemo; yemek odası, yatak odası, genç odaları, yaşam üniteleri, oturma grupları, kanepeler, bazalar, ev tekstili ve mobilyalarına uyum sağlayan halılarıyla geniş ürün yelpazesine sahiptir. Alfemo Koltuk Takımları; iki adet berjer koltuk, iki adet üçlü kanepeden oluşmaktadır. Kanepeler açılabilir özelliğe sahip olduğu için size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca kanepelerin altı sandık şeklindedir. Böylelikle evinizdeki fazla eşyaları bu sandığın içine de yerleştirebilirsiniz. Alfemo Koltuk Takımı modelleri modern ve klasik anlayıştaki tasarımlarıyla her zevke hitap etmektedir.

Ayrıca koltuk takımlarında renk seçimi yaparken geniş bir renk kataloğunu da göreceksiniz. Alfemo Koltuk Takımlarının fiyatlarını ve model çeşitlerini görebilmek için size en yakın Alfemo mağazalarından birine uğramanız yeterlidir.

ALFEMO KOLTUK TAKIMLARI ALFEMO KOLTUK TAKIMLARI ALFEMO KOLTUK TAKIMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir