Category Archives: Koltuk Takımları

Alfemo Minima Koltuk Takımları

Yazın gelmesi ile birlikte pek çok insan evlerinde gerek dekorasyonu gerekse mobilyaları değiştirmeye başladı. Bugün özellikle minimal bir yaşam tarzını benimsemişler ve küçük bir salona sahip olanlar için mükemmel bir çözüm oluşturan Alfemo Minima Koltuk Takımlarını sizlerle paylaşacağız.

Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Fiyatları

Kelebek Mobilya, birçok mobilya grubu ile sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Koltuk takımlarını yenilemek isteyenler veya yeni evlenenler bu koltuk takımı modellerine mutlaka bakmalılardır.

Merinos Mobilya Major Koltuk Takımları

Merinos’un ülkemizde halı markaları arasındaki imajı oldukça kuvvetlidir. Merinos Mobilya denildiği zaman da ilk olarak halılar gelmektedir. Ama artık Merinos sadece halı sektöründe değil mobilya alanında da oldukça kaliteli ve güzel ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Mondi Koltuk Takımı Modelleri

Mondi’nin yeni tasarladığı koltuk takımı modelleri evlerinizin dekorasyonuna farklı bir boyut getirmek için sizleri bekliyor… Rengârenk koltuk modelleri ile dikkatleri üzerine çeken Mondi, farklı renk tonlarının kullanıldığı ürünler sayesinde herkese koltuk takımı seçiminde çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Koltuk Takımlarının Dekorasyondaki Yeri

Evlerimiz günümüzün önemli bir kısmının geçtiği yaşam alanlarımızdır. Bu denli önemli olan alanların bizler için hem kullanışlı hem de güzel bir görünüme sahip olması gerekir. Bu yüzden dekorasyona ve dizayna çok dikkat etmeliyiz.

Yataş Mobilya Salon Takımları

Yataş Mobilya, kendi sektöründe en kaliteli ve en çok tercih edilen marka olmayı uzun yıllardır en iyi şekilde sürdürmektedir. Yataş Mobilya, evlerin her türlü mobilya ve ev tekstili ihtiyacını karşılamaktadır. Yataş Mobilya Salon Takımları modelleriyle her zaman olduğu gibi kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

Alfemo Koltuk Takımları

Alfemo, uzun yıllardır kalitesi ve tasarımlarındaki şıklık ile her zaman talep gören bir marka olmayı başarmıştır. Alfemo, ürün çeşitliliği ile de dikkat çekmektedir. Tasarladığı ürünler arasında yer alan Alfemo Koltuk Takımları, tüm günün yorgunluğunu attığınız, sevdiklerinizle güzel zamanlar geçireceğiniz oldukça şık ve konforlu koltuklardan oluşmaktadır.

2012 Merinos Mobilya Hilal Maksi Takım

Merinos Mobilya ‘nın 2012 koleksiyonu Turkuaz, en güzel mobilya modelleri ile karşınızda… İki adet üçlü kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşan Hilal maksi takım da Turkuaz koleksiyonu içerisinde yer alan en gözde takımlardan biridir. Turkuaz Hilal maksi takımın üçlü kanepesi 2250x 1050 mm ölçülerinde yatak olma ve sandık özelliklerine sahiptir.