KELEBEK MOBİLYA

11 Mayıs 2011

Kelebek Mobilya ülkemizde en eski sanayi kuruluşlarından biridir. Avrupa’nın en modern ve en büyük tesislerinden biri olarak 1978 yılında işletmeye açılmıştır.

Kelebek Mobilya, modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılar, sizlerin rahatı ve evlerinizin güzelliği için birbirinden güzel tasarımlar yaratarak mobilya ve aksesuar koleksiyonuyla sizlerin beğenesine sunulmuştur. Kelebek Mobilya, dinamik şehir hayatından yola çıkarak karıştır ve yakıştır anlayışıyla tasarımlar yaparak herkesin kendi zevkine göre evlerini döşemelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Renkleri ve fonksiyonları ile uyum sergileyen Kelebek Mobilya, koleksiyonlarındaki her parça ile kendi evinize ve kendi zevkinize uygun olarak kombine etme imkânını sizlere sunuyor. Alanında en güncel teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımlarının üretimini devam ettirmektedir. Kelebek Mobilya, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında yüzden fazla satış noktası ile kullanıcıların yaşam tarzını farklılaştırmayı hedeflemiştir.

Kullanıcıların değişen ihtiyaçları doğrultusunda üretim, satış ve pazarlama stratejilerini belirleyen Kelebek Mobilya’nın amacı kullanıcılarının memnuniyetini daimi kılmaktır. Kelebek Mobilya’nın birbirinden farklı modelleri ile evinizi yeni baştan dekore etmek sizin için de büyük bir zevk olacaktır.

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir