KELEBEK MOBİLYA

13 Mayıs 2011

Kelebek Mobilya 2011 yılında da yeni modelleri ile yine iddiasını korumaya devam etmektedir. Kelebek Mobilya, bu sene de oturma grupları içerisinde yer alan koltuk takımları gerçekten hem çok sade hem çok şık hem de çok modern yapıdadır.

2011 modellerinde çoğunlukla deri kullanılmıştır ve renk olarak açık renkler tercih edilmiştir. Kelebek Mobilya koltuk takımları bu sene kesin ve köşeli hatları ile dikkat çekmektedir. Eğer 2011 yılında ev dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız ve yeni mobilyalarla yeniden döşemek istiyorsanız Kelebek Mobilya’nın 2011 yılının yeni modellerine mutlaka göz atmalısınız. Özellikle minimalist ve modern bir ev dekorasyonu istiyorsanız Kelebek Mobilya bu isteğinizi karşılamaktadır.
Mutfak denilince akla mobilya markası olarak Kelebek Mobilya gelmektedir. Kelebek Mobilya mutfak modellerinde beğeni toplamaya devam etmektedir. Kelebek Mobilya mutfak modelleri, kullanışlılığı, estetik görünümü ve stilleri ile evlerin tüm ihtiyaçların karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Mutfaklarda farklı ve modern bir çizgi yaratan Kelebek Mobilya, birbirinden güzel ve her zevke hitap eden modelleri ile bu yılın da en gözde markası olmaya devam edecektir.

Kelebek Mobilya mutfak takımı ile mutfaklarınızda geçireceğiniz zamanlar size eskisinden daha çok keyif verecek ve yemeklerinizi yaparken daha özenli davranacaksınız. Mutfakta daha neşeli ve huzurlu vakitler geçirerek mutfağınızın şıklığı ile misafirlerinizi de büyüleyeceksiniz.

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

KELEBEK MOBİLYA

3 thoughts on “KELEBEK MOBİLYA

  1. yagmur alanur

    Kadınlar için özellikle mutfak gerçekten çok önemli. Hem kullanışlı hem de şık olan birçok modeli var Kelebek Mobilya‘nın. En kısa zamanda beğendiğim bir modeli mutfağım için almayı düşünüyorum. Çok güzeller gerçekten.

  2. canankara

    Bir kadın olarak benim için de mutfak çok önemli. Özellikle mutfak mobilyasının kullanışlı ve dayanıklı olması en büyük avantajdır. Kelebek Mobilya‘nın mutfağını uzun yıllardır kullanıyorum. Ve çok memnunum. Tüm işlerimi çok rahat halledebiliyorum ve bütün eşyalarımı düzenli olarak yerleştiriyorum

  3. melis günay

    Ben mutfak mobilyasında özellikle genişliğe ve kullanışlılığa dikkat ederim. Kelebek Mobilya’nın yıllardır kullandığım mutfak mobilyaları da hem geniş hem de çok kullanışlı. Tüm aradığım özellikler Kelebek Mobilya‘da var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir