İPEK MOBİLYA

10 Mayıs 2011

İpek, mobilya sektörünün kaliteli ürün ve hizmet veren markalarından biri olmayı senelerdir sürdürmektedir. İpek Mobilya her yıl yeni tasarımları ve modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, genç odası takımları, hatta ev tekstiline kadar birçok ürün kapasitesine sahiptir. 2011’de de geçmiş yıllardaki gibi iddialı model ve koleksiyonlarıyla iddialı. Kanepe ve maxi takımları, koltuk ve köşe takımları, uyku setleri ve ortopedik yatak ve bazaları ile 2011 yılının koleksiyonunu tamamlamıştır. İpek Mobilya’nın soft ürünler kategorisinde yer alan Avangarde koltuk takımı modelleri ile gösterişli bir salona sahip olmanız hiç de zor değil. Ayrıca İpek Mobilya 2011 yılında yatak odaları ile de oldukça dikkat çekmektedir. 2011 yatak odası takımı modellerinin ilk göze çarpan detayı dekorasyonun sade olmasıdır. Capris, Elektra, Lara, Rose, Tuana ve Victoria olmak üzere 6 model yatak odası takımı ile kullanıcıların zevklerine sunulmuştur.

Bu altı yatak odası takımının özelliği de minimalist ve modern yapıda olmalarıdır. İpek Mobilya’ya uğramadan evinizi yenilemek için tercih yapmamanızı öneririz.

İPEK MOBİLYA

İPEK MOBİLYA

İPEK MOBİLYA

İPEK MOBİLYA

İPEK MOBİLYA

İPEK MOBİLYA

4 thoughts on “İPEK MOBİLYA

 1. deniz demirelli

  İpek Mobilya ‘nın 2011 modelleri gerçekten de çok güzelmiş. Evlerini yenilemek isteyen veya yeni evlenen çiftlere İpek Mobilya‘yı kesinlikle öneririm. Ben de uzun zamandır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

 2. esma krman

  İpek Mobilya ‘nın köşe takımını salonumda kullanıyorum. Yer konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım ve oturumu çok rahat. Köşe takımı alacak olan varsa İpek Mobilya ‘nın köşe takımlarına mutlaka baksın bence.

 3. pınar yayla

  İpek Mobilya ‘nın köşe takımını bir arkadaşımın salonunda gördüm. Çok rahat ve konforluydu. Renk uyumu ve desenleri de çok hoşuma gitti. Köşe takımı alacağım zaman ilk uğrayacağım yer İpek Mobilya.

 4. Lütfiye YAZAN

  ben ipek mobiyanın köşe takımından hiç memnun değilim kimseyede tavsiye etmiyorum.ben madur oldum kimde olmasın istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir