İder Mobilya

22 Mayıs 2011

Mobilya sektöründe iyi hizmet ve kaliteli ürün veren markalardan biri olan Ider, kullanıcılarına özel birbirinden güzel tasarımlar yapmaya devam ediyor. Ider Mobilya; yatak odası takımı, yemek odası takımı, köşe takımları, koltuk takımları, tv üniteleri, aksesuarlar, yatak ve baza olmak üzere tüm bu ürün çeşitlerinin birçok modeli ile evlerinizin başköşesine konulmaya hazır.

Ider Mobilya’nın yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere üç ürün gurubuna özel hazırlanan Kyra serisi, evlerinizi baştan aşağı yeniler. Kyra yemek odası takımı ile artık sevdiklerinizle paylaştığınız sofraların tadı bir başka olacak. Masalarınıza bu yemek odası takımı ile tat gelecek ve neşeyle vakit geçireceksiniz. Kyra yemek odası takımı, bir adet masa, bir adet konsol, vitrin ve sandalyelerden oluşmaktadır. Beyaz ve ahşap rengin mükemmel uyumu ile hem sade hem de şık bir görünüm oluşmuştur.

Kyra koltuk takımı da beyazın asilliğini salonlarınıza taşıyacak. Bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşan Kyra Koltuk takımı ile rahatlığı, konforu ve şıklığı bir arada yaşayabileceksiniz. Kyra yatak odası takımı ise gardrop, şifonyer, yatak başlığı, travers, komodinden oluşmaktadır. Evinizi yenilemek istiyorsanız Ider Mobilya’nın Kyra serisine mutlaka göz atmalısınız.

IDER MOBİLYA

IDER MOBİLYA

IDER MOBİLYA

IDER MOBİLYA

IDER MOBİLYA

IDER MOBİLYA

One thought on “İder Mobilya

  1. yemek odası

    fiyatları nekdar bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir