Category Archives: Genç Odası

İkea Çocuk Odası Dekorasyon Önerileri

2012 Ikea çocuk odası tasarım önerileri; dizayndaki konfor ve fonksiyonel özelliğiyle dikkat çekmektedir. Ikea’nın ana teması; yılın trendlerine uygun tasarlanmış mobilya modellerini aksesuarlarla birleştirip şık ve modern bir oda oluşturmaktır.

Gençler için Özgür Odalar

Çocuklarınız, kendi yaşam tarzlarının mimarı olma konusunda, fonksiyonel kullanım avantajlarını ve değişik renk alternatiflerini göz önünde bulundurarak, kendi dünyalarını özgürce yaratmak istemektedirler. Gençler odalarının da kendi dünyaları gibi renkli olmasını isterler.

Çilek Mobilya Cupcake Çocuk Odası

Çilek Mobilya’nın çocuk odası takımları arasında yer alan Cupcake çocuk odası takımı kızların hayallerini odalarında yaşamalarını sağlıyor. Peri kızlı karyolası, alt karyolası ile kullanılabilmektedir. Alt karyola eşyaları saklamak için kullanılabildiği gibi arkadaş yatağına da dönüşmektedir. İsterseniz karyola yerine ranzayı da tercih edebilirsiniz.

2012 Çilek Mobilya BiConcept Çocuk Odası Takımı

Çilek Mobilya’nın spor araba konseptinde tasarlanan BiConcept Çocuk Odası Takımı, tam da arabayı seven çocuklara göre… Çelik garaj kapısı görünümündeki üç kapılı dolap, araba şeklindeki yataktan sonra odanın en dikkat çeken parçasıdır. Taç kısmında bulunan LED’li aydınlatma garaj kapısını aydınlatmaktadır.

Çilek Mobilya SL Aktif Beyaz Genç Odası

Aktif Beyaz Genç Odası Takımı Çilek Mobilya’nın sadeliği ve şıklığı bir arada sunduğu takımlardan biridir. Geniş metalik kulplarının şıklığı, dört adet geniş hacimli çekmecesinin işlevselliğiyle birleştiren klas çamaşırlık, gençlerin odalarının rahatlatıcı atmosferini tamamlamaktadır. Yüksek güvenlik standartlarına sahip olan ve yerden tasarruf etmenizi sağlayan ranza seçeneği ise, kardeş odalarının kompakt ve sade bir çözümü olarak sunulmaktadır.

2012 Çilek Mobilya Maceracı Genç Odası Takımı

Maceracı Genç Odası Takımı, Çilek Mobilya’nın macerayı sevenler için tasarladığı çok güzel bir takımdır. Takımda yer alan Maceracı Karyola, bir kamp ortamını tüm gerçekliği ile yansıtan odanın en önemli parçasını oluşturmaktadır. Karyolanın başucunda bir çadır gerilmiştir ve tam bir gerçek çadır havası yaratılmıştır. Kenarlara toplanan tentesi ve içine asılabilecek pille çalışan kamp lambası mevcuttur.

2012 Çilek Mobilya Alımlı Genç Odası Takımı

Genç kızların hayallerini yansıtan Çilek Mobilya’nın Alımlı Genç Odası, prenseslere layık eşyaları sunuyor. Aynalarla kaplı olan 3 kapılı dolap hem odayı olduğundan daha geniş göstermekte hem de genç kızların güzelliğini yansıtmaktadır. El boyaması ile yapılmış papatyalar dolaba sade bir şıklık katmaktadır.