DOĞTAŞ MOBİLYA

03 Mayıs 2011

Doğtaş oturma grupları mobilya sektöründeki yaklaşımı, özgün tasarımı, birbirinden farklı seçenekleri, modern çizgileri ve üstün kalite kavramlarıyla öncü markalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bu prensiplerinin dışında kullanıcılarına konfor, sağlık ve fonksiyonellik alanlarında fark yaratan faydalar sağlamakta olan yenilikçi anlayışı en önemli özellikleri arasındadır. Doğtaş Mobilya’nın oturma gruplarında yetmişe yakın model seçenekleri vardır. Bu model seçenekleri her yıl ona yakın yeni modellerle yeni trendlere uygun olarak zenginleştirilmektedir. Ayrıca Doğtaş kullanıcıları, seçtikleri oturma grupları için yüzü aşkın kumaş seçenekleri ile kombinasyonu kullanıcılara bırakarak daha geniş bir alan yaratmaktadır. Doğtaş Mobilya, kendi sektöründe kullanıcılarına birçok ilke imza da atmıştır. Nano Teknolojisi ile üretilen kumaşlar antibakteriyel özelliğe sahiptir ve bu teknoloji 3 yıldan fazladır birçok Doğtaş ürününde kullanılmaktadır. Oturma gruplarında yine bir ilki gerçekleştirerek visko süngerli modeller ve kaz tüyüyle üretilen alternatifleri sunmaktadır.

Doğtaş Mobilya, kurulduğundan bu yana en iyi uzman olduğu tasarımlar yemek odası, yatak odası ve genç odası gibi ürünleri içeren Panel Grubudur. Ve ayrıca Doğtaş, günümüzde mobilya sektörünü ülkemizde ileriye taşımakta çok büyük performans sağlamaktadır.

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir