DOĞTAŞ MOBİLYA

11 Mayıs 2011

Doğtaş Mobilya, geçen sene mobilya sektöründe 35. yılını geride bırakmıştır. Uluslararası kalite standartlarında üretilen modelleri ve fonksiyonel yapıları ile şıklığı birleştiren ürünleri ile bütün evleri daha da güzelleştirmektedir.

Yemek odaları, oturma grupları, genç odaları, çocuk odaları, yatak odası takımları ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla ülkemizin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarını üreten Doğtaş, evlerimizin her köşesinde kalitesini yaşatmaktadır. Doğtaş Mobilya’nın hedefi, özgün tasarımları, bol seçenekleri, modern çizgileri ile kullanıcılarını memnun etmektir. En önemli vizyonu ise hedefleri paralelinde, konfor, sağlık ve fonksiyonellik alanlarında fark yaratan faydalar sağlayacak yenilikçiliktir. Doğtaş Oturma Gruplarının kırka yakın model seçeneği vardır. Ve bu model seçenekleri her yıl 10’a yakın yeni model ile o seneye uygun trendlerle artmaktadır. Kumaş dizayn programı ile kumaş kombinasyonunu aynı anda görebilme imkanını da sunmaktadır.

Doğtaş Mobilya, Nano Teknolojisiyle üretilen antibakteriyel kumaşlar bir yılı aşkın süredir tüm modellerinde kullanılmaktadır. Ayrıca Doğtaş Mobilya, yalnızca belirli bir kesime değil, her bütçeye uygun ürünler üreterek her ailenin evine uygun seçenekleri bulundurmaktadır.

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

DOĞTAŞ MOBİLYA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir