BEYMEN HOME

27 Temmuz 2011

Beymen Home, kendi tarzını yaşam alanlarına yansıtmak isteyenlerin en çok uğradığı yer olmayı kısa zamanda başarmıştır. Beymen Home, kanepelerinin tüm zarafetini yeni koleksiyonları ile sizlere sunmaktadır. Son sezonun dekorasyon tredlerini en iyi şekilde yansıtmayı başaran Beymen Home kullanıcılarının memnuniyetini ve beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Beymen Home, en küçük detaya kadar kullanıcılarını şaşırtmak için tasarladığı kanepe alternatifleri ile ev ve bahçelere yönelik kullanım seçenekleriyle mekanın atmosferini değiştirirken renk, kumaş ve dikiş seçenekleri ile yaratıcılığınızı harekete geçirmektedir. Beymen Home’da bulabileceğiniz markalar arasında yer alan Baker, tasarımları ile stilin dilini konuşturmaktadır. Baker, yenilikçi çizgisiyle de kaliteyi detaylardaki fonksiyonellikle birleştirerek sizlere sunmaktadır. Ayrıca yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ünlü bir mobilya markası olan Bassett evlerinize kusursuz işçiliği getirmektedir.

Dış mekan mobilya markası olan Brown Jordan ise tasarımındaki şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Brown Jordan kanepeler, farklı tarzda modelleriyle her türlü bahçe dekoruna da uyum sağlamaktadır. Şıklığın mobilyadaki adı McGuire ise sofistike estetiğiyle evinizde sıcak bir ortam yaratarak sizlere çok güzel bir mekan olanağı yaratmaktadır.

BEYMEN HOME

BEYMEN HOME

BEYMEN HOME

BEYMEN HOME

BEYMEN HOME

BEYMEN HOME

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir