Bellona Mobilya, Liza ürün grubu ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Canlı ve yenilikçi dekorasyon yaklaşımı ile iddialı olan birçok ürün tasarlamaktadır. Bellona, kullanıcılarına ev dekorasyonu alışverişlerinde kolaylık sağlamak için Liza ürün grubunu hazırlamıştır.

Bellona Liza ürün grubunda birbirini şıklıkla tamamlayan yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bulunmaktadır. Oldukça iddialı olan bu üç ürün grubu ile evlerinizi yeniden döşeyebilirsiniz. Liza ürün grubu ile evinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sade ve modern çizgileri birleştirerek büyük bir zarafet oluşturan Liza’da, dekorasyon ve fonksiyonellikte en ince ayrıntılara kadar her şey ayrı ayrı düşünülmüştür. Liza yemek odası takımındaki gümüşlük, büfe ve ayna, vitrin, kitabeli masa ve sandalye üniteleriyle mükemmel bir uyum oluşturulmuştur. Ayrıca Liza yemek odası takımının vitrin ve gümüşlüğünün içten aydınlatma sistemi ile büyük bir şıklık sağlanmıştır. Liza Yatak Odası Takımı ise geniş 5 kapılı gardırobu, şifonyeri, zarif tuvalet masası ve aynası, kullanışlı komodin ve şık pufu ile bir yatak odasında ihtiyaç duyalabilecek her şeyi bir arada sunmaktadır.

Liza Yatak Odası Takımı ünitelerinde kullanılan simli deri uygulaması ise takıma ve tüm panel mobilyalara ışıltı sağlamıştır. Liza ürün grubunda yer alan Liza Koltuk Takımı ise üçlü, ikili koltuk ve iki adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Koltukların kol döşemelerinde ve kırlentlerinde kullanılan simli deri uygulaması ile modern bir görünüm sergilemektedir.

BELLONA LİZA OTURMA GRUBU

BELLONA LİZA OTURMA GRUBU

BELLONA LİZA YATAK ODASI TAKIMI

BELLONA LİZA YATAK ODASI TAKIMI

BELLONA LİZA YEMEK ODASI TAKIMI

BELLONA LİZA YEMEK ODASI TAKIMI