BALKON MOBİLYALARI

19 Mart 2012

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte balkon mobilyaları, herkesin balkonlarındaki yerlerini almaya başlıyor. Giderek artan sıcaklıktan dolayı yaz aylarında insanlar balkonlarda daha fazla vakit geçirmektedir. Balkonlar, doğa ile iç içe olmasından dolayı ferah bir ortam ve huzur sağlayacaktır.

Tüm günün yorgunluğunu, stresini temiz hava ve manzara ile atabileceğimiz balkonlarımızı balkon mobilyaları ile tamamlayabiliriz değil mi? Balkon dekorasyonu ve rahatlığı için balkon mobilyaları oldukça önemlidir. Balkondaki tüm alanı düzenli bir şekilde kullanarak, güzel ve sıra dışı fikirler ile balkon tasarımını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Balkonlarda çok fazla yer kaplamaması açısından kaba ve geniş mobilyalar tercih edilmez. Çünkü genellikle balkonlar çok fazla büyük alanları oluşturmamaktadır. En çok kullanılan mobilyalar ise sandalyeler ve masalardır. Eğer balkonunuz çok küçükse iç içe geçen sandalyeleri almanız daha doğru bir tercih olacaktır. Balkon mobilyalarında bu senenin modası olan koyu ton ve renkleri tercih edebilirsiniz.

Eğer balkonunuz geniş ise, 3-4 kişinin oturabileceği modern banklardan da kullanabilirsiniz. Ayrıca balkon mobilyası alırken suya dayanıklı modellerden seçmeniz de oldukça önemlidir.

BALKON MOBİLYALARI BALKON MOBİLYALARI BALKON MOBİLYALARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir