2012 İstanbul Mobilya Fuarı İMOB

15 Ocak 2012

Türk mobilya markaları, tasarımları, kaliteleri ve uygun fiyat politikaları ile dünya vitrinine 2012 yılında da İMOB’da çıkıyor. Türkiye’deki mobilyaların en yenileri ve en özgün tasarımları 8. İstanbul Mobilya Fuarı İMOB’da gerçekleşecek.

Türk mobilya sektörünü dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla İstanbul’da bir araya getirecek olan bu fuar, mobilya ihracatına ve marka gelişimine de katkı sağlayacaktır. DEİK kurucu kuruluşu olan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğinde ve
E Uluslararası Fuarcılık A.Ş. (ITE Group Plc.) organizasyonunda, İMOB İstanbul Mobilya Fuarı, 31 Ocak – 4 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirilecektir. Dünyanın 3. büyük fuarı olmayı hedefleyen İstanbul Mobilya Fuarı İMOB, dünyanın pek çok ülkesinden profesyonel alıcının Türkiye’ye gelmesini sağlamasının yanı sıra, ülkemizin de mobilya gündemini oluşturmakta, mobilya ihracatının artması ve iç pazarın canlandırılması için büyük bir önem taşımaktadır. İMOB 2012, 300’ü aşkın katılımcının satış yapacağı ve 1000’den fazla markanın ürünlerinin sergileneceği, 10.000’i aşkın bayi olmak üzere, 100.000’i aşkın ziyaretçinin bir araya geleceği platform konumunda olacaktır.

Küresel mobilya profesyonelleri arasında sinerji oluşturacak İMOB 2012, yaklaşık 96 ülkeden gelecek yabancı ziyaretçinin buluşacağı bir merkez haline gelecektir.

2012 İSTANBUL MOBİLYA FUARI

2012 İSTANBUL MOBİLYA FUARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir