2012 Gömme Dolap Modelleri

20 Kasım 2011

Yatak odanızdaki elbise dolabını değiştirip yerine gömme dolap mı yaptırmak istiyorsunuz? Gömme dolaplar alandan tasarruf ederek hoş bir görüntü verir hem de tüm ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık verir. Birçok firma önceden tasarlayarak birçok gömme dolap seçeneğini sizlere sunabilir. Ama siparişinizi vermeden önce gömme dolap modellerini iyice gözden geçirerek sizin ihtiyacınıza ve yerinize en uygun olan seçmelisiniz.

Örneğin çok fazla triko giysiniz varsa geniş çekmecelere ihtiyaç duyarsınız. Uzun abiyeleriniz ve takım elbiseleriniz çok ise de birçok askılık gerekecektir. İşte bunlara benzer ihtiyaç alanlarına göre seçim yapabileceğiniz 2012 gömme dolap modelleri birbirinden şık ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Eğer evinizde giyinme odanız varsa gömme dolaplar bu odada çok kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. 2012 gömme dolabı modelleri, giyinme odalarında sizlere büyük kolaylık sağlamakta ve güzel bir görünüm oluşturmaktadır.

Gömme dolaplarının sağladığı en büyük faydalardan biri de kullanışsız bir odayı daha kullanışlı bir hale getirmesi ve hoş bir görüntü oluşturmasıdır. 2012 gömme dolap modellerinden size en uygun olanı seçerek giysilerinizi rahatça yerleştirme fırsatı elde edebilirsiniz.

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

2012 GÖMME DOLAP MODELLERİ

One thought on “2012 Gömme Dolap Modelleri

  1. mehmet pehlivan

    slm gömme dolap yaptırmak istiyorum ölçüler 3 metre eni yükseklik 2.60 cm derinlik 75 cm raylı kapak olacak ve mdf olmasını istiyorum fiyat ne olur teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir