2012 Berjer Modelleri

11 Kasım 2011

Son yıllarda oldukça popüler olan berjer koltuk takımları 2012 yılında da salonlarınızın ve oturma odalarınızın vazgeçilmezleri arasında olacaktır. Berjer koltuklar evlerinizde sıcak ortamlar yaratırken şıklıktan da vazgeçmek istemeyenlerin tercihi olan bu koltuklarda oturmak, vakit geçirmek de oldukça keyiflidir.

Az bir süre için ziyaretinize gelen konuklarınızla kahve içmek veya sohbet etmek için en ideal alanı oluşturan çiftli berjerler de salonlarınızda çok güzel bir hava yaratmaktadır. 2012 yılına özel tasarlanan berjer koltuk modellerine uygun birçok farklı sehpa ve aksesuar bulmak da mümkündür. Özellikle de zıt bir uyum içerisinde olan alanlar yaratılarak herhangi bir odada iki farklı hayat tarzını da berjerlerle oluşturabilirsiniz. Bu tarz yerleştirmeler yapmak çoğu zaman mekâna enerji de verecektir. Berjer koltuklarla en iyi şekilde uyum sağlayacak olan sehpalar ise yuvarlak fiskos sehpalardır.

Genellikle berjerlerin sert ve keskin kenarlı olduklarını düşünürsek, yuvarlak hatlı sehpalar yarattıkları açı farklı ile göze çarpan bir dekorasyon unsuru oluşturacaklardır. 2012 berjer modellerinin fiyatları ise 500 ile 2000 TL arasında değişiklik gösterecektir.

2012 BERJER MODELLERİ

2012 BERJER MODELLERİ

2012 BERJER MODELLERİ

2012 BERJER MODELLERİ

2012 BERJER MODELLERİ

2012 BERJER MODELLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir