Bellona Mobilya Genç Odası

07 Haziran 2011

Bellona Mobilya, evlerinizin her köşesinden beklenen enerjik ve renkli atmosferi bünyesinde taşırken, gençlerin de kendi dünyalarında özgürce yaşamasını ve kendi yaşam alanlarını oluşturma fırsatını sağlayan bir anlayışı benimsemektedir.

Ayrıca Bellona Mobilya, genç odası mobilyalarıyla bütünlük sağlayacak olan nevresim takımları ve aksesuarıyla da dikkatleri çekmektedir. Bellona genç odası takımlarındaki fonksiyonellik özellikleri ve kullanım avantajlarıyla birbirinden değişik renk alternatiflerini bir arada sunarak gençlerin kendi odalarını özgürce oluşturma fırsatını sağlamaktadır. Bellona Mobilya’nın genç odası koleksiyonlarında yer alan Time modelinde gardırop seçenekleri ile kullanım amacına uygun bir iç hacim bulmak mümkündür. Çalışma masasında bulunan raf ve çekmece detayları sayesinde ek olarak kitaplık ünitesine gerek duyulmamasını sağlamaktadır. Ayrıca bilgisayar kasası için de düşünülerek tasarlanan tekerlekli aparat kullanım konforunu oldukça yükseltmektedir. Life genç odası ise odaya şıklığın yanı sıra farklı ebatlardaki odalarda uygulanabilme rahatlığını da beraberinde getirmektedir.

Geniş iç hacme sahip iki veya üç kapılı dolap seçeneği, kitaplar ve diğer eşyalar için ekstra alan sağlayan kitaplıklar, ilave edilerek genişletilebilen bilgisayar masası gibi üniteleri Life genç odasının işlevselliğini oldukça arttırmaktadır.

BELLONA GENÇ ODASI

BELLONA GENÇ ODASI

BELLONA GENÇ ODASI

BELLONA GENÇ ODASI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir