2012 Çilek Mobilya Maceracı Genç Odası Takımı

24 Ekim 2011

Maceracı Genç Odası Takımı, Çilek Mobilya’nın macerayı sevenler için tasarladığı çok güzel bir takımdır. Takımda yer alan Maceracı Karyola, bir kamp ortamını tüm gerçekliği ile yansıtan odanın en önemli parçasını oluşturmaktadır. Karyolanın başucunda bir çadır gerilmiştir ve tam bir gerçek çadır havası yaratılmıştır. Kenarlara toplanan tentesi ve içine asılabilecek pille çalışan kamp lambası mevcuttur.

Ayrıca karyolanın başucundaki çadırında yer alan dört adet cep, plastik ayakları ve detayları karyolayı fonksiyonellik ve konsept olarak tamamlamaktadır. Maceracı Genç Odası Takımı’nın Maceracı Çalışma Masası, bilgisayar kasası ve monitöre özel bölümlerle tasarlanmıştır. Böylelikle odalarda masaüstü bilgisayarların yer kaplama sorununu ortadan kaldırmaktadır. Çalışma masasının sol tarafında bulunan kumaş cep ise dergi, gazete ve kitaplara ekstra bir yer sağlamaktadır. Maceracı Genç Odasının maceracı serisinin dinamizmini kullanan kitaplık, kumaş kapaklı rafları ve çekmeceleri ile her şekildeki saklama ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Dört çekmecesinin yanı sıra üst yüzeyi de aktif olarak kullanılabilen Maceracı Çamaşırlık, yeşil filesi ve cebiyle yüksek beklentileri aşmaktadır.

Maceracı 3 kapılı dolap, doğanın ruhunu yansıtan farklı tasarımı, kamp malzemesi perlondan tasarlanan kulplarla açılan kapakları, dolap içinde cepli kumaş çantası ve file rafıyla oldukça farklı bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Sizin de çocuğunuz maceracı bir ruha sahipse, bunu yansıtması için en uygun seçim 2012 Çilek Mobilya’nın Maceracı Genç Odası olacaktır.

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

ÇİLEK MOBİLYA MACERACI GENÇ ODASI

One thought on “2012 Çilek Mobilya Maceracı Genç Odası Takımı

  1. d. ekıcı

    acaba sadece cadır aparatını satın alabılır mıyız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir