İç ve Dış Cephe Taş Duvar Panelleri

25 Mayıs 2011

Son zamanlarda ev dekorasyonunun en çok tercih edilen malzemesi taş panellerdir. Taş duvar panellerin kullanım alanları oldukça fazladır. Hem iç hem de dış dekorasyonda büyük farklar sağlayan taş paneller uzun yıllar kullanılması ile de oldukça büyük bir avantaj da sağlamaktadır.

İç ve dış dekorasyonda taş kullanmak eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Taş paneller kış aylarında sıcaklığı yaz aylarında ise serinliği muhafaza etmektedir. Taş paneller yakın zamanlara kadar otantik dekorasyon tarzlarında kullanılmaktaydı. Ama artık günümüzde modern dekorasyonlarda da büyük ilgi görmektedir. Modern Tv ünitelerinin yerleştirildiği duvarlarda, mutfak dekorasyonunda ve banyo gibi ıslak mekânlarda da taş paneller kullanılmaktadır. Ayrıca taş panellerin çeşit bakımından da çok zengin bir kapasiteye sahip olması da dikkat çekici ve ilginç fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Püskürtme, patlatma ve eskitme gibi birçok teknik ile hazırlanan taş duvar paneller, birçok aşamadan geçerek hazırlanmaktadır.

Dekorasyonda çok büyük kolaylık sağlayan bir özelliği işlenen bu taşların paneller haline getirilmesidir. Ayrıca hem şık hem kullanışlı hem de modern bir tarz oluşturan taş duvar panelleri her türlü mekâna da uyum sağlamaktadır. Nefes alma özelliğine de sahip olduğu için sağlık açısından da güvenlidir.

TAŞ DUVAR PANELLERİ

TAŞ DUVAR PANELLERİ

TAŞ DUVAR PANELLERİ

TAŞ DUVAR PANELLERİ

TAŞ DUVAR PANELLERİ

TAŞ DUVAR PANELLERİ

One thought on “İç ve Dış Cephe Taş Duvar Panelleri

  1. Erdem

    Dekoratif taş duvarlar hakkında bize model kataloğu gönderme şansı olan var mıdır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir