Giyinme Odası Dekorasyonu

11 Mart 2012

Evinizde giyinme odası yapacaksanız öncelikle bu bölümün genişliği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer alanınız darsa yani size geçiş alanı kalmayacaksa bu odayı giyinme odası yapmamanızı öneririz.

Ama yatak odanızda giyinme odasına ayırabileceğiniz geniş bir alanınız varsa ya da giyinme odası yapmak istediğiniz boş bir odanız var ise ihtiyaçlarınıza yönelik bir giyinme odası dekore edebilirsiniz.
Giyinme odası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur odada az pencere olmasıdır. Böylelikle hem giysilerinize daha çok yer ayırmış olacaksınız aynı zamanda da giysilerinizi tozdan daha rahat koruyabilme imkânına sahip olacaksınız.
Giyinme odasını dekore ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur mesleğinizdir. Çünkü bir kişinin dolabının iç tasarımı mesleğini çok etkilemektedir. Çünkü günlük hayatta herkes meslek alanına göre giyinmektedir. Raf sayısı, askı sayısı, çekmece sayısı ve ardiye gibi bölümler her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanması gereken bölümler olduğu için mesleğe göre seçilmesi daha uygun olacaktır.

Giysilerimizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar da çok yer kaplar. Bu nedenden dolayı bunları en az yer kaplayacak şekilde yerleştirmek gerekir.

GİYİNME ODASI DEKORASYONU GİYİNME ODASI DEKORASYONU GİYİNME ODASI DEKORASYONU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir