Deri Koltuk Takımları

18 Nisan 2012

Deri; hiçbir zaman modası eskimeyen ve neredeyse tüm dekorasyonlarda uygulanabilen bir malzemedir. Deriden yapılan koltuk takımlarının da ev dekorasyonunda önemli bir yeri vardır.

Elbette ki yalnızca evlerde değil iş yerlerinde de oldukça fazla tercih edilen bir mobilya takımıdır. Deri koltuk takımları hem sağlam bir yapıya sahip oluşu hem kalitesi hem de şık görünümü ile göz doldurmaktadır. Deri koltuk takımları yapımında kullanılan malzemelere göre çeşitli fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bunun nedeni ise her deri koltuğun kalitesinin aynı olmamasıdır. Gerçek deri koltuk takımlarına göre suni deri koltuk takımları daha uygun fiyatlarda satılmaktadır. Deri koltuk takımlarının yaz aylarında sıcak, kış aylarında ise soğuk tutma özelliğine rağmen zengin görünümü ve şıklığı ile birçok ev hanımının tercihleri arasında olmaktan çıkmamaktadır.

Deri koltuk takımları ısıya karşı hassas olduğu için güneş ışığından, kalorifer gibi ısı yayan gereçlerden belirli bir oranda uzak tutmalı ve korumalıyız. Deri koltuk takımı temizliği ise belirli aralıklarla nemli bez ve sabunlu su ile yapılmalıdır.

DERİ KOLTUK TAKIMLARI DERİ KOLTUK TAKIMLARI DERİ KOLTUK TAKIMLARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir