Dekoratif Objeler

24 Mayıs 2011

Seyahatlerinizden kalan hatıralarınıza evlerinizde yer verin: Gezip gördüğünüz, farklı kültürlerin izlerini taşıyan seyahatlerinizden kalan hatıralarınıza evinizde yer verin. Sizin seçimlerinizle ve sizin anılarınızla daha da önem kazanan objeler evinizi diğer evlerden daha farklı kılacaktır. Hem evinize enerji katacak hem de evinizin dekorasyonunu klasik olmaktan kurtaracaktır.

Fotoğraflarınızı mutlaka evde görünür yerlere yerleştirin: Küçüklüğünüzden kalan hatıralarınızı, dostlarınızla birlikte olduğunuz anları, aile büyüklerinize ait eski günleri hatırlatan fotoğraflarınız için evinizde köşeler ayırın. Bu fotoğraflar hem sizin geçmişinize olan bağlılığınızı ve saygınızı yansıtır hem de geçmişinize ışık tutarak anılarınızın hep taze kalmasını sağlar. Eğer isterseniz fotoğraflarla bir aile ağacı bile oluşturabilirsiniz. Dostlarınızla çekildiğiniz eğlenceli ve komik fotoğrafları da magnetlerle buzdolabınızın üstüne yapıştırırsanız pozitif enerji sağlayan bir ortam yaratmış olursunuz.

Evinizde her zaman taze çiçekler olsun: Rengarenk, mis gibi kokan çiçekler eminiz ki hem size pozitif enerji verecek hem de evinizi renklendirecektir. En kasvetli kış günlerinde bile bu çiçekler size yaşama sevinci ve coşku verecektir.

Dekoratif Objeler

Dekoratif Objeler

Dekoratif Objeler

Dekoratif Objeler

Dekoratif Objeler

Dekoratif Objeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir