Category Archives: Dekorasyon

Häfele Fennel Renkli Stor Sistemleri

Hem mobilya hem de mimari donanım sektöründe 100.000’in üzerinde üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip Häfele Türkiye, uluslararası bir marka olan Fennel’in hem estetik hem işlevsel stor sistemlerini sizler için hazırladı.

CAFE-BAR DEKORASYONU

Günlük hayatın neden olduğu stres ve yoğunluk yüzünden insanlar işlerinden vakit buldukları zamanlarda rahatlayabilecekleri, gün içerisinde yaşadıkları zorlukların stresini atabilecekleri bir yere ihtiyaç duyarlar.

Rezidans Dekorasyon

Hayatımıza son zamanlarda giren rezidans evler ile birlikte dekorasyon anlayışı biraz farklılığa uğradı. Rezidans kavramı ile yeni nesil yaşam alanları da daha farklı bir görünüme büründü. Rezidans tarzını sevenler olduğu kadar sevmeyenler de mevcut.

Mobilya Dekorasyonunda Püf Noktalar

Evlerimizi, yani gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarımızı daha iyi bir şekilde nasıl dekore edebiliriz? Salonlar evlerin en çok özen gösterilmesi gereken odasıdır.

Dekoratif Cam Kapı Modelleri

Son zamanlarda kapı modelleri arasında en çok dikkat çeken ürünlerden birisi de dekoratif cam kapılardır. Çok şık bir görünüme sahip olan dekoratif cam kapı modellerini her alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Modern Perde Tasarımları

İç dekorasyon alanının en önemli ürünlerinden biri olan perdeler, modern perde tasarımları ile birlikte farklı boyutlar kazanarak kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kruvaze Perdeler

İç dekorasyonun önemli bir parçası olan perdeler artık kruvaze modeller ile evlerinize bambaşka bir hava katacaktır. Değişik renkler ve desenlerden oluşan kruvaze perdeler evlerinizi farklı boyutlarla taşımakla beraber gösterişli görünümü ile de ihtişamı sevenler için en ideal perde modelleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Jaluzi ve Panjur Modelleri

Jaluziler ve panjur modelleri evlerimizdeki pencereleri hem korumakta aynı zamanda da korumakla birlikte dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Panjurlar evlerinizi yağmurdan, kardan, güneşten kısacası olumsuz hava koşullarından korumakla kalmıyor dışardan bakıldığı zaman şık ve modern görünümleri ile de dikkat çekmektedir.