Marshall Boya Osmanlı Renkleri

09 Haziran 2011

AkzoNobel Marshall, boya sektörünün en iyi markalarından biri olmaya uzun yıllardır devam etmektedir. Birbirinden farklı ve güzel renkleriyle evlerinize canlılık katan Marshall Boya, yaşam alanlarınıza hayat veriyor.

Renklendir Hayatı” sloganı ile herkesin hayatına renk katan AkzoNobel Marshall Boya önceden hazırladığı Marshall Osmanlı Renkleri koleksiyonu ile Osmanlı kültüründeki çok renkliliği evlerimizde taşıdık. Şimdi ise bu renkliliği evlerimizin dışına ve sokaklara taşıma zamanı. AkzoNobel Marshall Boya nın yepyeni koleksiyonu ile tanışmaya hazır mısınız? Marshall Boya, ilhamını yüzyıllardır Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı’nda birikmiş eşsiz kokulardan ve renklerden almakta, Marshall Osmanlı Renkleri Dış Cephe Çarşılar Koleksiyonu, herkesi çocukluğuna götürerek nostalji yaratmaktadır. Bu eşsiz koleksiyon ile Marshall Osmanlı Renkleri, farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yepyeni ve capcanlı bir dünya sunarak, sizlerin evlerinizde eskisinden daha huzurlu ve daha mutlu olmanızı sağlar.

Osmanlı renkleri koleksiyonu ile de sizleri eski zamanlarda yaşıyormuşsunuz havası verilerek, anılarınızı tazeler. Siz de bu renklerin zevkini doyasıya yaşamak istiyorsanız hemen Marshall Osmanlı renkleri koleksiyonundan bir rengi seçerek evinizi yenileyebilirsiniz.

Marshall Boya

Marshall Boya

Marshall Boya Osmanlı Renkleri

Marshall Boya Osmanlı Renkleri

One thought on “Marshall Boya Osmanlı Renkleri

  1. rapunzel_berfin

    Ben odama susamlı akideyi yaptım gerçekten çok hoş duruyor sizede tavsiye ederim.Bir kaç tavsiyem daha olacak sizlere beyaz bir oda takımı aldım pembe ve mor aksesuarlarla süsledim sizde biöyle yapmalısınız gerçekten odam harika görünüyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir