Marshall Boya 2011 Renk Kataloğu – 2011 Renk Kartelası

22 Mart 2011

Doğada bulunan sayılamayacak kadar çok renk ve bu renklerin tonlarını Marshall boya ile evlerinizin duvarlarına taşımanız artık imkansız değil.

İsterseniz evinizin içinde isterseniz dış mekanlarda kullanabileceğiniz en çok tercih edilen renkleri Marshall sizler için oluşturdu. Tüm bu renk kombinasyonlarını kullanabileceğiniz, evinizi dekore edebileceğiniz renklerin hepsini Türkiye’nin dört bir yanındaki Marshall satan tüm noktalarda kolayca bulabilirsiniz. Buzul yeşili, mum ışığı ve balçiçeği renkleri güneş alan aydınlık odaların duvarlarında kullanılınca daha canlı bir ortam yaratmış olacaktır. Akşam yemeklerini yediğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız, kendinize ve ailenizle vakit geçirdiğiniz salonunuz veya oturma odanızda Güz Gülü, Ortanca ve Lila renklerini kullanarak eşsiz ve aydınlık bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Toprak tonları sıcak, doğal bir ortamı ifade eder. Kum Beji, Tiramisu ve Karamela renkleri ile bu sıcak ve doğal ortamı Marshall Boya Renk Kataloğu ile birleştirebilir dingin, huzurlu bu ortamda pozitif duyguların açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sıradanlığı sevmiyorsanız, alışılmışın dışında dekore ettiğiniz mekânlarınızı Balçiçek veya Bambu Yaprağı renkleriyle boyayarak, güzelliği ayrıntılarda görmek isteyenlerden olabilirsiniz. Bu eşsiz odanızı da duvarınıza benzer renk tonlarındaki aksesuarlarla güçlendirerek şık ve gösterişli bir odaya sahip olabilirsiniz. Sakin ve sade bir yatak odası istiyorsanız eğer pastele yakın tonlar kullanmanızı öneririz.

Desenlerin kullanımı dışında doku kullanarak odanızda hoş bir anbians yaratabilirsiniz. Marshall Renk Kataloğu tüm renk seçenekleriyle sizlerin evini değiştirmek için beklemektedir.

Marshall Boya Renk Kataloğu Marshall Boya 2011 Renk Kartelası ve Renk Kataloğu Marshall Boya 2011 Renk Kartelası ve Renk Kataloğu Marshall Boya 2011 Renk Kartelası ve Renk Kataloğu Marshall Boya 2011 Renk Kartelası ve Renk Kataloğu

11 thoughts on “Marshall Boya 2011 Renk Kataloğu – 2011 Renk Kartelası

 1. Pingback: Marshall Boya Osmanlı Renkleri | İstanbul - Mobilya ve Dekorasyon

 2. sevim özkan

  Evimde duvarların renginden çok sıkılmıştım. Değişiklik yapmak istiyordum. Eşim Marshall Renk Kataloğu renk seçeneklerini gösterdi. Gerçekten de çok güzel ve yeni renkler var. Ben de aralarından evimize uygun olanı seçtim ve boyattım. Evimizin havası değişti, çok güzel oldu.

 3. berrin yılmaz

  Marshall Renk Kataloğu ‘nun çok güzel renk seçenekleri var. Ben her odayı farklı renklere boyattım. Her odanın ayrı bir atmosferi oldu. Duvarlarımda çok kaliteli ve güzel duruyor. Evinizi boyarken kesinlikle Marshall ‘ı tercih edin bence.

 4. serap yılmaz

  Ben yaz gelmeden duvarların rengini değiştirmek istiyordum. Geçen ay bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Marshall ‘dan lila renginde boya aldık ve evimizi boyattık. Gerçekten çok memnunum. Rengi ve dokusu çok kaliteli. Marshall Renk Kataloğuna bakmanızı tavsiye ediyorum.

 5. sinem

  marshalldan hiç memnun değilim atavsiye etmem

 6. sevgi

  marshall çok iyi bir marka bence kalitesi duvarlrdan akıyor renkleri canlı ve çok parlak

 7. ipek yıldırım

  Her odanın kullanımına göre farklı renklerde boyadım evimi. Marshall’da çok güzel renkler varmış gerçekten, evimde kullanınca bir kez daha anladım

 8. selim

  super renkler Marshall Boya yı tebrik ediyorum

 9. Pingback: 2011 - 2012 Marshall Boya Renk Kataloğu - Renk Kartelası | İstanbul Mobilya ve Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir