EV BOYALARI VE MARKALARI

01 Temmuz 2010

Son dönemlerde evlerin en önemli görsel unsurlarından birisi de duvarların renkleridir. Evlerde duvarların renkleri, kişilere psikolojik açıdan da değişik olanaklar sunmaktadır. Evlerde son zamanlarda görsellik çok önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle evlerin duvar renklerini seçerken dikkatli olmanız sizin için gerekli olacaktır.

Ev duvar boyaları, firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Saten boyalar veya polimer boya teknolojilerinin ortaya çıkması ile boyacılık sektöründe çok farklı gelişmeler yaşanmıştır. Şuanda Türkiye’nin en çok kullanılan ve en güvenilir boya firmaları Filli Boya, Marshall ve Dyo markalarıdır. Dyo, uzun bir süredir boyacılık sektöründe hizmet vermektedir. Marshall ise vakti zamanında ülkemizde en çok satışı olan boya sistemlerinin firmasıdır. Son dönemlerde çıkan Filli boya ise diğer markaların aksine çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır.

Bu markalar, evler için her türlü  boya rengini ve dayanıklı boya sistemlerini sunmaktadır. Özellikle Filli boya, son dönemlerde sunduğu saten boya hizmetleri ile son derece ön plana çıkmaktadır. Saten boya, duvarda yumuşak bir etki bırakır ve kirlendiğinde ya da kir gözüktüğünde silinerek temizleme şansına sahip olacaksınız. Bu nedenle evleriniz için saten boyalar her zaman daha uygun olacaktır. Filli boya, diğer boya markalarına kıyasla daha fazla renk seçeneği sunmakta ve evleriniz için uzman boyacılar ile boyacılık hizmeti de sağlamaktadır. Bu nedenle kaliteli boyalar için Filli boya en doğru tercih…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir