DYO 2011 RENK KATALOĞU – RENK KARTELASI

21 Mart 2011

Yaşam alanlarınızdaki enerjiyi, huzuru ve canlılığı sağlayacak olan şey renklerdir. Evinizde, iş yerlerinizde gün içindeki yorgunluğunuzu atmanızı, sakinleşmenizi, mutlu olmanızı sağlayacak duvarlarınızdaki renkleri sizlere Dyo sunmaktadır.

Evinize ferahlık ve doğallığı getirecek olan Dyo’da odalarınıza uygun her rengi bulabileceksiniz. 2011 Dyo renk kataloğunda mavinin tüm ışıltılı tonlarını, kırmızının göz alıcı açık tonlarını, pembenin masalsı açık ve koyu tonlarının hepsini görecek ve seçebileceksiniz. Açık renklerle boyanmış küçük odaların daha aydınlık, daha geniş ve daha ferah mekânlar olmasını sağlamaktadır. Şıklığı ve zarafeti evinizin her köşesine yansıtarak ışıltılı bir görünüm kazandırmaktadır. Dyo sizler ve evleriniz için birkaç öneri de vermektedir. Güne daha canlı daha mutlu ve hayat dolu başlamak istiyorsanız mavi veya kırmızının açık tonlarında boyayabilirsiniz. Çocuklarınızın odasında kullanacağınız renkler ise ne kadar canlı ve parlak olursa çocuklarınız o kadar neşeli bir ortamda huzurla oyunlar oynayacak ve uyuyacaklardır. Salon ve oturma odanızda sıcacık bir ortam ve misafirlerinizi huzurlu bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız toprak tonlarını veya pastel tonlarını tercih edebilirsiniz. Ya da zevkinize göre göre duvarlarınızı farklı renklerde boyayıp, desenler kullanıp evinize hareketli ve canlı bir hava katabilirsiniz.

Dyo renk kataloğu ile giderek yaklaşan yaza capcanlı başlamak istiyorsanız birbirinden güzel renkler ve bu renklerin tonlarıyla evinizi yeniden tasarlayabilirsiniz. Dyo renk kataloğunda koyu renklerden açık renklerin tüm tonlarına kadar birçok renk seçeneklerini bulundurmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir