Duvar Renkleri

12 Haziran 2011

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte herkes evlerinin duvarlarının rengini değiştirmeye başladı. Evlerinde değişiklik yapmak isteyenler bu sene en çok kum beji ve kese kâğıdı renklerini tercih etmektedirler. Kum beji ve kese kâğıdı renkleri sade renkler oldukları için stresi azaltıcı özelliğe de sahiptirler.

Önceleri evlerde kullanılan ve sadece birkaç kez silinebilen plastik boyaların yerini son yıllarda on defaya kadar silinebilen su bazlı silikonlu saten boyalar almıştır. Artık fildişi ve şampanya renklerinin tercih edilmediğini dile getiren tasarımcılar, herkesin moda olan renkleri duvarlarında görmek istediğini söylüyorlar. Evlerin iç cephelerinde kullanılan kum beji ve kese kâğıdı renkleri oldukça talep görmektedir. Bu renkler sade olmakla birlikte evlerinizi eskisinden daha da şık göstermektedir. Ayrıca kese kâğıdı ve kum beji renkleri stresi azaltıcı özelliği ile insanı rahatlamaktadır. Bu renklerin yanı sıra gül pembesi, somon, verde ve limon renkleri de yeni sezonun moda renkleri arasında yer almaktadır.

Aykırı ve canlı renklerden hoşlananlar için ise turuncu, mor ve bordo renklerini önerebiliriz. Evin her odasının aynı renge boyanması uygun fiyata mal olmaktadır. Ama evin her odasını isteğe göre farklı renklere boyamak isteyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur.

DUVAR RENKLERİ

DUVAR RENKLERİ

DUVAR RENKLERİ

DUVAR RENKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir